French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Berlaar - Brasserie over te nemen

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Berlaar

Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.

View coffee cafe
Sector afbeelding
Wenduine - Overname: Charmant Huiskamerrestaurant

€ 75.000

West-Vlaanderen, Wenduine

Unieke kans om een gezellig en sfeervol huiskamerrestaurant over te nemen in de kustgemeente Wenduine. Kenmerken: - Gezellige en huiselijke sfeer met warme inrichting - Ideaal voor culinaire ondernemers die een persoonlijke aanpak willen bieden - Geschikt voor intieme diners en kleinschalige events Troeven: - Bestaande klantenbasis en uitstekende reputatie - Volledig uitgeruste keuken, instapklaar - Mogelijkheid om het concept naar eigen visie verder uit te bouwen - Sleutel op de deur onmiddellijk beschikbaar - Kosten zijn beheersbaar - Ideaal om als koppel uit te baten - Aankoop vastgoed bespreekbaar Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken