
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
- Bars (3)
- Bed & Breakfast (4)
- Bistro's (3)
- Brasseries (6)
- Broodjeszaken (1)
- Café's (7)
- Eetcafé's (2)
- Frituren, kippenzaken, hamburgerzaken (4)
- Horeca - overige (6)
- Hotels (3)
- Koffiebar (3)
- Koffieshops - lunchrooms - eethuizen (7)
- Nachtclubs (1)
- Pizzeria's - pastazaken (2)
- Restaurants (16)
- Tearooms - ijssalons - crêperies (2)
- Traiteurs - afhaalrestaurants - catering (1)
Locatie
Prijs
Franchise
Zandhoven - Een populair verzorgd broodjeszaak over te nemen.
Een zeer goed draaiende broodjeszaak met veel potentieel op een toplocatie, met vele bedrijven in de omgeving. Een sfeervolle en gezellige inrichting, er zijn binnen 30 en buiten 30 zitplaatsen voorzien, met een voor en achter terras. Volledig ingerichte keuken en bijkeuken, de vriescel en koelcel bevinden zich buiten.
Instapklare horecazaak in centrum Gent
Horecazaak in Gent ter overname Een unieke kans om een gevestigde horecazaak in Gent over te nemen. De zaak heeft de voorbije jaren een sterke reputatie opgebouwd dankzij haar kwalitatieve aanbod, gezellige sfeer en trouwe klantenkring. Het pand is volledig operationeel, instapklaar en professioneel ingericht. Hoewel het momenteel wordt uitgebaat als brunchzaak, leent de locatie en inrichting zich eveneens uitstekend voor andere horecaconcepten, zoals een lunchzaak, koffiebar, wijnbar, bistro, conceptstore met horeca of een eigen vernieuwend concept. De combinatie van een aantrekkelijke inrichting, een sterke online aanwezigheid en een uitstekende ligging zorgt voor een solide basis voor zowel een voortzetting van de huidige activiteiten als een nieuwe invulling. Troeven van de zaak: Gevestigde naam en sterke reputatie Trouwe klantenkring en terugkerend cliënteel Instapklaar en volledig uitgerust Smaakvolle en tijdloze inrichting Sterke online zichtbaarheid Geschikt voor diverse horecaconcepten Interessant groeipotentieel Deze overname biedt een uitstekende opportuniteit voor ondernemers die een bestaande horecazaak willen verderzetten of hun eigen concept willen realiseren op een aantrekkelijke locatie in Gent. Meer informatie wordt vertrouwelijk verstrekt aan ernstig geïnteresseerde kandidaten. Contacteer ons gerust voor verdere details of een kennismakingsgesprek.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenHORECAPAND OP TOPLOCATIE TE BRUGGE
Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Gent - De Overpoort roept: neem deze toog over!
Te huur: Café in het hart van de legendarische Overpoort in Gent. Al meer dan twintig jaar is dit café een vaste waarde voor generaties studenten en feestvierders. De zaak is volledig ingericht met toog, koeling, lichtinstallatie en gedeeltelijke muziekinstallatie. Met een bruikbare oppervlakte van 130 m² en een nooduitgang achteraan biedt het café alles om snel opnieuw open te gaan. Met een kleine opfrisbeurt is deze toplocatie meteen instapklaar. Een unieke kans om een gekende en geliefde zaak uit te baten op dé horecastrip van Gent. Interesse? Neem snel contact op met ons kantoor en ontdek of dit' jouw nieuwe uitdaging wordt. Neem via onderstaand formulier contact met ons op!
Brugge - Overname Trendy Lounge- en Tapasbar + ruim Terras
Deze trendy lounge- en tapasbar met ruim TERRAS en loft heeft een commerciele en toeristische topligging in het centrum van Brugge, vlakbij 't Zand. Troeven: Instapklare zaak + Bewezen omzet + Vast clienteel + Ruim verwarmd terras + Reeds jarenlang dezelfde uitbaters + Totale capaciteit 100 personen! De plaats om gezellig te relaxen na een bezoek aan de wekelijkse zaterdagmarkt of na een vermoeiende shoppingdag in de Brugse binnenstad. Omvat een gelagzaal + open bar met een capaciteit van 50 personen, kelder en toiletten. Terras vooraan de zaak met een capaciteit van 50 personen (verwarmd in de winter). Op de eerste verdieping is er een loft aanwezig met badkamer, dressing en berging. De tweede verdieping omvat een zolderruimte. #slimondernemen #brugge