French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Sector
Locatie
Prijs
Franchise
In de kijker
Zandhoven - Een populair verzorgd broodjeszaak over te nemen.

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Zandhoven

Een zeer goed draaiende broodjeszaak met veel potentieel op een toplocatie, met vele bedrijven in de omgeving. Een sfeervolle en gezellige inrichting, er zijn binnen 30 en buiten 30 zitplaatsen voorzien, met een voor en achter terras. Volledig ingerichte keuken en bijkeuken, de vriescel en koelcel bevinden zich buiten.

In de kijker
Waasmunster - Goed draaiende Broodjeszaak

€ 30.000

Oost-Vlaanderen, Waasmunster

GERESERVEERD Broodjeszaak over te nemen groeiende zaak voor startende ondernemers. Zeer goede ligging, groeiende cijfers. Klanten kunnen ook online bestellen. Aan bedrijven word er ook geleverd via online bestellingen ( werkt samen met smosser.be) Ruime terras aanwezig. Alle producten zijn leverbaar, maar niet verplicht. Alle materialen zeer goed onderhouden, Nieuwe diepvries nog in garantie, Nieuwe multifunctionele microgolf nog in garantie, Led reclame banner. Nieuwe afzuiging voor dampkap.

Waasmunster - Goed draaiende Broodjeszaak

€ 30.000

Oost-Vlaanderen, Waasmunster

GERESERVEERD Broodjeszaak over te nemen groeiende zaak voor startende ondernemers. Zeer goede ligging, groeiende cijfers. Klanten kunnen ook online bestellen. Aan bedrijven word er ook geleverd via online bestellingen ( werkt samen met smosser.be) Ruime terras aanwezig. Alle producten zijn leverbaar, maar niet verplicht. Alle materialen zeer goed onderhouden, Nieuwe diepvries nog in garantie, Nieuwe multifunctionele microgolf nog in garantie, Led reclame banner. Nieuwe afzuiging voor dampkap.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Berlaar - Brasserie over te nemen

€ 100.000 - € 125.000

Antwerpen, Berlaar

Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.

Brasserie/Restaurant met hoekligging in een woonwijk en nabij industrie gebied.

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Ekeren (Antwerpen)

Over te nemen : Brasserie / Restaurant op mooie hoekligging gelegen in een woonwijk nabij industrie gebied. Voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving . Deze zaak heeft een klasse volle inrichting en hier kan je genieten in een familiale sfeer . Zij beschikt over een verbruikszaal van ongeveer 55 zitplaatsen binnen. Een terras aan de voorzijde (op eigengrond dus zonder terras taksen) goed voor een 60 tot 70 zitplaatsen . Verder een geïnstalleerde keuken met koelcel en al de nodige toestellen, aparte toiletten voor dames en heren en een kelder met ruime opslag plaats als ook een garage die als opslagplaats dient. Deze zaak bestaat ongeveer 11 jaar en is een begrip in deze regio. Prijs afhankelijk van overname handelsfonds of aandelen!!

Deurne (Antwerpen) - Brasserie over te nemen

€ 60.000

Antwerpen, Deurne (Antwerpen)

Wegens een nieuwe professionele uitdaging wordt deze ruime brasserie in Deurne ter overname aangeboden. De keuken is volledig uitgerust. Volledig instapklaar en geschikt voor verschillende horecaconcepten. 60.000 voor de overname Huurprijs is 2000. Meer info op aanvraag.

Instapklaar restaurant op toplocatie in Haasrode (Leuven)

€ 140.000

Vlaams-Brabant, Oud-Heverlee

Restaurant ter overname op een uitstekende locatie in Haasrode (Leuven). Deze gevestigde horecazaak beschikt over ongeveer 110 zitplaatsen (70 binnen en 40 op het terras) en een ruime privéparking voor ongeveer 35 voertuigen. Dankzij de professionele keuken en de bestaande infrastructuur is de zaak onmiddellijk operationeel en geschikt voor diverse horecaconcepten. Belangrijkste troeven: • 110 zitplaatsen (70 binnen + 40 terras) • Privéparking voor ongeveer 35 voertuigen • Volledig ingerichte professionele keuken • Instapklaar en onmiddellijk operationeel • Huurprijs slechts €2.500 per maand • Trouwe klantenbasis • Geschikt voor verschillende horecaconcepten (restaurant, brasserie, bistro, Italiaans, burgerzaak, pizzeria, Aziatisch concept, enz.) Deze overname biedt een uitstekende kans voor ondernemers die een bestaande horecazaak willen verderzetten of een nieuw concept wensen te ontwikkelen op een sterke locatie nabij Leuven.

Overname horeca in hartje Herentals

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Herentals

Overname horecazaak in hartje Herentals Mooie omzetcijfers met bewezen historiek – Instapklare onderneming met meer dan 30 jaar naamsbekendheid Wegens nieuwe professionele opportuniteiten wordt een volledig ingerichte en succesvolle horecazaak in het centrum van Herentals ter overname aangeboden via aandelenoverdracht. Deze zaak is al meer dan 30 jaar een gevestigde waarde in Herentals en geniet een uitstekende reputatie, een trouw klantenbestand en een sterke lokale verankering. Dankzij de uitstekende ligging vlakbij de Grote Markt profiteert de onderneming dagelijks van een constante stroom vaste klanten en passanten. De zaak wordt momenteel uitgebaat als succesvolle ontbijt-, koffie- en lunchzaak en beschikt over mooie omzetcijfers met bewezen historiek. De nieuwe eigenaar neemt een volledig operationele onderneming over met een bestaande klantenbasis, sterke naamsbekendheid en interessante groeimogelijkheden. Troeven van de zaak ✓ Topligging in het centrum van Herentals ✓ Meer dan 30 jaar naamsbekendheid ✓ Mooie omzetcijfers met bewezen historiek ✓ Trouwe en vaste klantenkring ✓ 52 zitplaatsen binnen ✓ 14 zitplaatsen op het terras ✓ Volledig ingerichte professionele keuken ✓ Alle aanwezige installaties, machines en meubilair inbegrepen ✓ Instapklaar en onmiddellijk operationeel ✓ Gezonde openingsuren (07u – 18u) ✓ Ideaal voor een koppel of zelfstandige ondernemers ✓ Interessante uitbreidings- en groeimogelijkheden Parking voor 2 wagens Huidige werking De zaak is momenteel geopend van 08.00 uur tot 18.00 uur en richt zich op ontbijt, koffie, lunch, snacks en dranken. Dankzij de sterke lokale verankering en jarenlange aanwezigheid beschikt de onderneming over een stabiele omzetbasis en een groot aantal terugkerende klanten. Voor een ambitieuze ondernemer zijn er bovendien nog diverse mogelijkheden om de omzet verder te verhogen. Personeel De onderneming beschikt momenteel over: * 2 vaste medewerkers * Een team van flexi-jobbers Hierdoor kan de nieuwe eigenaar de activiteiten zonder onderbreking verderzetten. Financiële informatie Omzet-, rendabiliteits- en boekhoudkundige cijfers zijn inkijkbaar bij ernstige interesse. Vraagprijs: overeen te komen. Onderhandelbaar voor de juiste kandidaat. Reden van verkoop Verkoop wegens nieuwe professionele opportuniteiten. Volledige discretie verzekerd.

Man baker with fresh bread baker house
Sector afbeelding
Instapklare horecazaak in centrum Gent

Niet gespecificeerd

Oost-Vlaanderen, Gent

Horecazaak in Gent ter overname Een unieke kans om een gevestigde horecazaak in Gent over te nemen. De zaak heeft de voorbije jaren een sterke reputatie opgebouwd dankzij haar kwalitatieve aanbod, gezellige sfeer en trouwe klantenkring. Het pand is volledig operationeel, instapklaar en professioneel ingericht. Hoewel het momenteel wordt uitgebaat als brunchzaak, leent de locatie en inrichting zich eveneens uitstekend voor andere horecaconcepten, zoals een lunchzaak, koffiebar, wijnbar, bistro, conceptstore met horeca of een eigen vernieuwend concept. De combinatie van een aantrekkelijke inrichting, een sterke online aanwezigheid en een uitstekende ligging zorgt voor een solide basis voor zowel een voortzetting van de huidige activiteiten als een nieuwe invulling. Troeven van de zaak: Gevestigde naam en sterke reputatie Trouwe klantenkring en terugkerend cliënteel Instapklaar en volledig uitgerust Smaakvolle en tijdloze inrichting Sterke online zichtbaarheid Geschikt voor diverse horecaconcepten Interessant groeipotentieel Deze overname biedt een uitstekende opportuniteit voor ondernemers die een bestaande horecazaak willen verderzetten of hun eigen concept willen realiseren op een aantrekkelijke locatie in Gent. Meer informatie wordt vertrouwelijk verstrekt aan ernstig geïnteresseerde kandidaten. Contacteer ons gerust voor verdere details of een kennismakingsgesprek.

Instapklare snackbar/ontbijtbar ter overname te 2640 Mortsel

€ 35.000

Antwerpen, Mortsel

Op een commerciële ligging in Mortsel bieden wij deze instapklare snackbar/ontbijtbar met terras en grote tuin ter overname aan. De zaak is volledig ingericht en wordt verkocht inclusief de volledige inboedel, waardoor een nieuwe uitbater onmiddellijk van start kan gaan. Indeling: De handelsruimte omvat: Inkomhal, bar, verkoopruimte, zaal, eetplaats, terras en aangename tuin, overloop, professioneel uitgeruste keuken, stockkamer, provisieruimte, veranda, toiletruimte, Troeven: Volledig ingerichte snackbar/ontbijtbar Professionele, uitgeruste keuken inbegrepen Verkoop inclusief volledige inboedel Verwarming op aardgas Airconditioning aanwezig Tuin en terras zorgen voor extra capaciteit en gezelligheid Geschikt voor diverse horecaconcepten Financiële informatie Overnameprijs handelsfonds: € 35.000 Huurprijs: € 1.520 per maand, waterverbruik inbegrepen Onmiddellijk beschikbaar bij akte van overdracht van het handelsfonds Deze horecazaak biedt een uitstekende opportuniteit voor ondernemers die op zoek zijn naar een instapklare zaak met uitbreidingsmogelijkheden en een aangename binnen- en buitenruimte. Voor een afspraak of meer info mag u de lijst invullen en versturen zodat wij u zo snel mogelijk kunnen helpen. Vg, Wg, Gvkr, Gvv, Gmo, en stedenbouwkundig info is in aanvraag.

Oostende - Opbrengsteigendom met handelszaak, atelier en 3 woningen

€ 850.000

West-Vlaanderen, Oostende

Een opbrengsteigendom met 3 grote wooneenheden, een winkel en een grote, volledig uitgeruste bakkerij op de Konterdam in Stene (Oostende)! Deze combinatie van 3 percelen biedt een totale grondoppervlakte van 400m². Er zijn 3 woonentiteiten. 1) Een zeer ruim appartement boven de winkel met 4 grote slaapkamers, een dressing, een riante badkamer, een hobbyruimte en 2 dakterrassen. (niet verhuurd) 2) Een triplex appartement met 5 slaapkamers (momenteel verhuurd) 3) Een duplex appartement met 3 slaapkamers (momenteel verhuurd) Op de hoek bevindt zich een winkel, met daarachter het bureel met keuken en - over de hele breedte van de 3 percelen uitgesponnen - een zeer goed geëquipeerde en zeer praktische en ruime bakkerij +/- 200 m²), met warme kant, koude kant, grote koel- en diepvriescellen, stockage en 2 grote poorten om te leveren. Een uiterst interessant geheel met vele mogelijkheden!

Brussel - Ondernemer gezocht voor een populair healthy foodconcept

€ 25.000 - € 50.000

Brussel, Brussel

Ben je op zoek naar een eigen zaak binnen een groeiende en toekomstgerichte markt? Voor een succesvol healthy foodconcept zijn we op zoek naar een gedreven ondernemer die mee wil bouwen aan een sterk merk. Dit concept speelt perfect in op de toenemende vraag naar verse, gezonde en kwalitatieve maaltijden. Je stapt in een bewezen formule met een sterke merkidentiteit, professionele ondersteuning en mooie groeikansen. Jouw profiel Ondernemend en hands-on Klantgericht en energiek Commercieel ingesteld Horeca-ervaring is een plus, geen must Interesse of meer weten? Vul het formulier in en we contacteren je snel!

Antwerpen - Lunch on-the-go met een sterk foodconcept

€ 25.000 - € 50.000

Antwerpen, Antwerpen

Voor een bekend en bewezen fast casual foodfranchiseconcept komt een vestiging beschikbaar voor overname. Het concept focust op verse bagels, snelle service en take-away, met een duidelijke positionering en een breed publiek. Dankzij het efficiënte model en de herkenbare formule is dit een toegankelijke manier om te ondernemen in food. ✅ Efficiënt en overzichtelijk businessmodel ✅ Bestaande klantenbasis ✅ Instapklare vestiging ✅ Ondersteuning vanuit de franchise Geschikt voor ondernemers die een dynamische foodzaak willen runnen met groeipotentieel. Interesse in een sterk foodconcept? Of meer weten? Vul het formulier in en we contacteren je snel!