
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Locatie
Prijs
Franchise
Knokke-Heist - Brasserie - bistro met kinderspeeltuin over te nemen - horeca
Deze volledig vernieuwde brasserie - bistro met kinderspeeltuin en dierenpark in Knokke-Heist is de ideale opportuniteit voor wie ervan droomt om een familiegerichte horecazaak uit te baten. De instapklare zaak heeft een bewezen omzet en een vast cliënteel in zowel de zomer- als de winterperiode, met als extra troeven een ruime parking, toegankelijkheid rolstoelgebruikers... De zaak bestaat uit een brasserie voor 75 personen met een ruim en gezellig interieur, keuken met koude en warme kant, koelcel, kelder, groot zonneterras voor 150 personen met buitenbar, grote afgesloten kinderspeeltuin, dierenpark, 2 schuren met mogelijkheid voor opslag en een ruime parking voor een 30-tal wagens.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenKessel (Nijlen) - Instapklare horecazaak met inboedel over te nemen
Instapklaar horecapand op toplocatie. Volledig ingerichte zaal en keuken, met mogelijkheid tot woonst in een studio boven de zaak. Capaciteit van 54 zitplaatsen binnen met extra plaatsen aan de bar. 30 zitplaatsen buiten mogelijk op een ruim terras. Ruime parkeergelegenheid aanwezig, zowel voor cliënteel als personeel. Restaurant gedeelte recent vernieuwd, hoog omzetpotentieel, geen personeel over te nemen.