French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Westhoek - Succesvol restaurant met B&B en bootverhuur te koop

€ 895.000

West-Vlaanderen, Lo

Unieke kans in de westhoek. Dit veelzijdige eigendom, gelegen aan de idyllische oevers van de Ijzer, combineert een sfeervol restaurant met een volledig uitgeruste B&B en een succesvolle bootverhuur. Een uitzonderlijk pand met tal van mogelijkheden, gelegen in recreatie gebied! Stuur een mail om het volledige verkoopsdossier te ontvangen. Contact via het formulier

In de kijker
Brussel Louise - Goed draaiende zaak over te nemen

€ 175.000 - € 200.000

Brussel, Sint-Gillis

Een restaurant bestaande 2016. Karaktervol met een arabische touch. Heeft zich uitgezonderd van de andere keuken omdat wij veel gerechten hebben op houtskool grill. 3 jaar geleden alles vernieuwd inclusief keuken en materiaal. Over te laten wegens focus op een andere project.

In de kijker
Horecazaak over te nemen – Bornem op toplocatie - sterke omzet

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Bornem

Succesvolle horecazaak ter overname in het hart van Bornem. H!P vermelding Gault & Millau 2025 & 2026. 4,8/5 Google reviews. Het is een volledig operationeel restaurant met een sterke lokale reputatie en een bewezen jaaromzet van ongeveer €550.000. De zaak beschikt over: * 35 zitplaatsen binnen * 20 terrasplaatsen * volledig ingericht en professioneel recent vernieuwd horecamateriaal inbegrepen * aanwezige stock inbegrepen * alle nodige vergunningen aanwezig * instapklaar met onmiddellijke verderzetting mogelijk * Sharing - concept * Optie om handelsfonds of aandelen over te nemen Ideaal voor horeca-uitbaters of investeerders die op zoek zijn naar een goed draaiende zaak met bestaande klantenbasis. Huurprijs: €1940/maand Vrij van brouwer Gelegen op een interessante locatie in Bornem met vaste cliënteel en goede visibiliteit. Meer informatie beschikbaar op aanvraag. Discretie verzekerd.

In de kijker
Berlaar - Brasserie over te nemen

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Berlaar

Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.

In de kijker
Franchise: Wetteren - Top Locatie succesvolle Poké restaurant franchise

€ 45.000

Oost-Vlaanderen, Wetteren

Droom jij van je eigen succesvolle horecazaak? Dan is dit jouw kans om een populair Poké restaurant over te nemen met bewezen omzet en een toplocatie!✨ Franchise mogelijkheid aan interessante voorwaarden. ✅ Winstgevend en volledig ingericht Strategische locatie met veel passanten Gezond en trendy concept – Poké Bowls zijn hot! Bewezen omzet en sterke klantenkring Sleutel omdraaien en direct starten! Perfect voor wie wil ondernemen zonder alle opstartzorgen. Stuur ons een bericht voor meer info of een discreet gesprek.

In de kijker
FRANCHISE: Oudenaarde - Succesvolle Poké restaurant op TOP-locatie Franchise

€ 45.000

Oost-Vlaanderen, Oudenaarde

Droom jij van je eigen succesvolle horecazaak? Dan is dit jouw kans om een populair Poké restaurant over te nemen met bewezen omzet en een toplocatie!✨ Franchise mogelijkheid aan interessante voorwaarden. ✅ Winstgevend en volledig ingericht Strategische locatie met veel passanten Gezond en trendy concept – Poké Bowls zijn hot! Bewezen omzet en sterke klantenkring Sleutel omdraaien en direct starten! Perfect voor wie wil ondernemen zonder alle opstartzorgen. Stuur ons een bericht voor meer info of een discreet gesprek.

Donk - Maldegem - Overname instapklare Bistro - Brasserie met Feestzaal en 2 Terrassen

€ 250.000 - € 300.000

Oost-Vlaanderen, Maldegem

Instapklare Bistro - Brasserie met FEESTZAAL, 2 TERRASSEN en TUIN op een commerciële topligging in de dorpskern van Donk (Regio Damme - Maldegem). Deze mooie zaak met grote naambekendheid als restaurant biedt tevens een grote terrascapaciteit en is bovendien strategisch gelegen langs diverse fiets- en wandelroutes. De ideale plek dus voor zowel een gezellig familierestaurant alsook voor fietsers en wandelaars om even op adem te komen en te genieten van een natje en een droogje! Troeven: + 2 ruime TERRASSEN! + Met TUIN! + Polyvalente Zaal aanwezig met afzonderlijke bar! + Bewezen omzet! + Bewezen Gastropub concept! + Gezins- en kindvriendelijk! + Reeds 12 jaar dezelfde uitbaters! + Vast cliënteel! + Goede reviews met een uitstekende score van 9 op 10! + Vlotte bereikbaarheid! + Goede parkeermogelijkheid in de buurt! Omvat een gelagzaal met bar (10 plaatsen aan bar) met een capaciteit van +- 50 personen, een afzonderlijke zaal inclusief ingerichte bar met een capaciteit van 50 personen, een derde zaal voor een 30-tal personen, sanitaire ruimte, volledig ingerichte keuken, zeer ruime bijkeuken met koelcel, tweede bijkeuken voor drank en een (bier)kelder. Vooraan de zaak is er een ruim zongericht terras met een capaciteit van 44 personen. Achteraan de zaak is er nog een ruim terras met een capaciteit van 50 tot 60 personen en een gezellige, onderhouden tuin. De eerste verdieping (mogelijkheid tot woonst) omvat een leefruimte, bureel, badkamer, opslagruimte en 2 slaapkamers. #slimondernemen #Donk #Maldegem

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken