
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
- Bars (3)
- Bed & Breakfast (7)
- Bistro's (7)
- Brasseries (15)
- Broodjeszaken (2)
- Café's (9)
- Eetcafé's (2)
- Feestzalen, congrescentra (7)
- Frituren, kippenzaken, hamburgerzaken (14)
- Horeca - overige (8)
- Hotels (10)
- Koffiebar (2)
- Koffieshops - lunchrooms - eethuizen (6)
- Nachtclubs (1)
- Pizzeria's - pastazaken (4)
- Restaurants (42)
- Tearooms - ijssalons - crêperies (5)
- Traiteurs - afhaalrestaurants - catering (3)
Locatie
Prijs
Franchise
Brasserie - Tea Room over te nemen in de Kapellestraat
Ruime brasserie - tea Room in de drukste en gekendste straat van Oostende. Handelshuurcontract over te nemen. Vrij van brouwer. Volledig geïnstalleerd, perfect onderhouden, grote kelders, voorraadkamer op tussenverdiep. Overname aandelen bespreekbaar. Contacteer ons voor meer info
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenOostende - Stijlvol restaurant
Over te nemen: Smaakvolle en tijdloze bistro-restaurant gunstig gelegen in het dynamisch hart van Oostende. De zaak wordt al 8 jaar succesvol uitgebaat en geniet van een trouw terugkerend én alsmaar groeiend cliënteel van zowel Oostendenaars als tweede verblijvers. De zaak staat gekend voor haar "fiine authentic dining": pure ingrediënten, klassieke gerechten en dit in een verfijnd jasje. Elk gerecht wordt met zorg en passie bereid. Het ganse concept draait rond kwaliteit, een warme sfeer en beleving: een plek waar je lang kunt tafelen in aangenaam gezelschap. Er worden zowel tapas , hoofdgerechten en desserts geserveerd die hand in hand gaan met hun welgeselecteerde wijnen en ambachtelijke bieren. Door de warme, uitnodigende ambiance en de eerlijke keuken komen klanten steeds terug. De zaak is gelegen op een centrale aantrekkelijke passagelocatie met een intieme, huiselijke sfeer (zowel op het zonneterras als binnen). Het is een gevestigde waarde met een loyaal cliënteel, klaar om verder te groeien. Deze overname biedt een unieke kans voor een ondernemer die houdt van culinair vakmanschap, gastvrijheid en commercieel potentieel. Ideaal gesitueerd vlakbij het Casino, de Grote Post, de winkelstraten en de zeedijk. De vele Indigoparkings in de nabijheid bieden voldoende parkeergelegenheid. Ook het openbaar vervoer stopt op enkele meters van het pand. Indeling: gelijkvloers: de tijdloze, huiselijke gelagzaal met 24 zitplaatsen binnen, een verwarmd terras die het ganse jaar door kan gebruikt worden voor 26 personen en een klein buitenterras voor 8 personen 1ste en 2e verdieping; professioneel ingerichte keuken mét daglicht. Bovenverdieping (3e en 4e verdieping): stockageruimte. kelder: sanitair en een ingerichte wijn- en bieropslag. Neem de fakkel over van een zaak die authenticiteit en elegantie moeiteloos samenbrengt, een diamant in Oostende, klaar voor de volgende uitbater. Alle info is verkrijgbaar via kantoor. Reden overname: uitbaters nemen een stapje terug.
Zwevegem - VERLAAGD IN PRIJS !! Gezellige Bistro met grote tuin, parking & woongedeelte over te nemen
VERLAAGD IN PRIJS !! gezellige bistro over te nemen !! Troeven: grote prive parking, binnen tot 32 zitplaatsen, grote tuin en overdekt terras waar zeker 100 zitplaatsen mogelijk zijn, speeltuin aanwezig, alle materialen werden onlangs vernieuwd Keuken: 2 dubbele gas friteuses, gas fornuis met warmte plaat, rational oven, koeling werkbank, frigo, koel & diepvries cel binnen, gescheiden professionele afwas met vaatwas & glazenwasser met osmose, buiten grote koelcel, buiten grote vriescel, ijsblok machine. (bijna alle materialen zo goed als nieuw - 1 jaar oud), 9 mini tafel bbq's (voor zomer bbq aan tafel). Ondergrondse afval container voor eet resten. boxen binnen en buiten. materiaal voor grotere evenementen tot ongeveer 150 personen (koffie tassen, borden, mosselpotten, gas vuur (buiten),.... Service: grote voorraad aan service (cosy & trendy, salt & pepper, le creusset,...) alles om te kunnen open doen. potten en pannen van le creuset,.. (top materiaal) Bar: volledig nieuwe toog met nieuwe koeling en 2 tapkranen (2 maand oud), franke koffiemachine (automatisch), 3 deurs koeling voor flesjes drank, kast met plaats voor glazen en wijnflessen Inrichting: binnen volledig geschilderd en opgeknapt, meubilair aanwezig voor 26 personen (kan tot 32 met banken die momenteel in de garage staan). Terras meubilair aanwezig voor 60 personen (staat droog in container achteraan gebouw). container ook inbegrepen (nieuwprijs 4600 euro) buiten: aanwezigheid van speeltoestel, zitmaaier, grote container achteraan voor stockage (niet in het zicht van de klant), buiten verlichting, camera systeem met alarm, ... Boven het restaurant bevindt zich nog een appartement met 3 slaapkamers, badkamer en living met aansluitende keuken. Wij stoppen de zaak omdat wij prive verhuizen naar het buitenland Maak gerust een afspraak via het contactformulier
Brugge - Overname instapklare Bistro - Sfeerrestaurant met TERRAS
Deze instapklare Bistro - Sfeerrestaurant met ruim zongericht TERRAS heeft een commerciele topligging in het pittoreske Sint-Annakwartier in het centrum van Brugge. Deze zaak heeft naast het vast cliënteel ook veel klanten van de toeristen die Brugge bezoeken en is ideaal voor uitbating door een koppel. Extra troeven zijn o.a. + De zaak ligt In de buurt van hotels en BenB's die vaak reserveren voor hun logies + Bewezen omzet + Sfeervolle inrichting in een authentiek kader + Uitbreidingsmogelijkheden! + Reeds 15 jaar dezelfde uitbaters! + Vermelding in de gekende US reisgids van Rick Steves brengt veel Amerikaanse toeristen naar de zaak + De huidige uitbaters zijn, indien gewenst, bereid de nieuwe uitbaters op weg te helpen. Omvat een gelagzaal + bar met een capaciteit van ca. 42 personen, keuken, berging, frigoruimte, economaat met diepvriezen, dames- en herentoiletten, zonnig terras achteraan met een capaciteit van 30 personen. Op de eerste verdieping treffen we 3 polyvalente ruimtes. Op de tweede verdieping zijn nog 2 ruimtes aanwezig.
Brugge - Horecazaak met groot terras in centrum
Pal in het centrum van Brugge, vlak aan de bekende Noordzandstraat, bevindt zich deze succesvolle horecazaak met bijzonder groot zonnig terras dat plaats biedt aan maar liefst 80 personen, aangevuld met nog eens 65 plaatsen binnen. Via een steegje langs de drukke winkelstraat komt men op een gezellig pleintje van het Zilverpand waar men deze zaak terugvindt. Bovendien is de zaak reeds zichtbaar vanuit de winkelstraat wat zorgt voor extra passage. De huidige uitbaatster baat deze brasserie al meer dan 25 jaar uit met jaar na jaar sterke cijfers. Recent werd er ook geïnvesteerd in energiezuinigheid (hoogrendementsglas) en nieuwe uitrusting. Deze horecazaak wordt momenteel uitgebaat als een brasserie met Belgisch-Franse keuken en tearoom maar dankzij de ligging en indeling biedt ze tal van andere mogelijkheden. Meer info? Neem contact op via onderstaand contactformulier.
Beveren aan de IJzer - Verkoop van een alom gekend praat- en eetcafé
BEVEREN AAN DE IJZER: Verkoop van een alom gekend praat- en eetcafé in het schilderachtige Beveren aan de IJzer op 11a 50ca grondopp. In de tweede helft van de jaren '90 kocht de huidige eigenaar het pand aan om het te transformeren van een outierig cafeetje naar dé place to be voor jong en oud in de regio. Je kan er terecht voor "e werkmenspintje" met een gezellige babbel aan de toog, een vers bereide snack of een ijsje, een streekbiertje met diverse streekhapjes, stopplaats voor motortreffen en diverse fiets- en wandelroutes, optredens in het kermisweekend, thema-fuiven mét discobar,... te veel om op te noemen. Ook de nabijheid van diverse vakantiewoningen en B&B's bracht steevast volk op de been. Vanaf eind jaren '90 was en is dit café een florerende zaak en heel gekend tot ver buiten de Westhoek! Ondertussen zijn we zo veel jaren later en werd er voortdurend geïnvesteerd in de zaak, ze werd uitgebreid, er werd een gezellig terras aangelegd achteraan, het woongedeelte biedt alle modern comfort,... De zaak blijft open tijdens de tekoopstelling (in het weekend) maar we gaan dus op zoek naar een al even enthousiaste opvolger voor dit prachtig eigendom. De café-ruimte werd met het nodige oog voor detail helemaal ingericht tot een super gezellige ruimte. De ronde toog is dé trekpleister in deze ruimte en vormt zo het kloppend hart van het café waar heel wat mensen gezellig kunnen palaveren over de actualiteit, de roddels in het dorp,... De volledige inrichting werd toen aangepakt: nieuwe vloeren (authentiek Franse eik), nieuw sanitair, nieuwe elektriciteit, raamwerk,... en dat allemaal zonder afbreuk te doen aan de eigenheid en de authenticiteit van het gebouw. In 2015 werd een nieuwe keuken geplaatst in de vroegere garageruimte. Verder is er als extra berging nog een nuttige kelderruimte voorzien. Na enige tijd werd het huisje aanpalend er bij gekocht, dit werd volledig afgebroken en er werd een volledig nieuwe constructie opgebouwd die resulteerde in een mooie verzorgde polyvalente ruimte van meer dan 200m² én extra woonruimte op het eerste verdiep. Als vloer is er gepolierde beton, er staat een handige keukenblok, verwarming voorzien, drijfkracht,... Vanuit deze ruimte is er toegang naar het café, het sanitair én het terras. Buiten werd er ook een nieuw terras aangelegd (ca 40m²). Verder staat er een handige berging en is er een zongerichte én volledig afgesloten tuin. Het eigendom is perfect naar het zuiden gericht, dus altijd wel ergens zon te spotten voor de mensen die iets nuttigen op het terras. Op het eerste verdiep vinden we een prachtig ingericht woongedeelte die beantwoordt aan de huidige woon- en bouwnormen. Dit resulteerde dan ook in een B-label als EPC voor het ganse eigendom. In totaal is er bijna 200m² bewoonbare oppervlakte. Deze bestaat uit: een magnfieke woonkamer (die niet alleen als zit- en zitplaats kan gebruikt worden maar ook als extra bureauruimte), een volledig ingerichte keuken (2020) met o.a. inductiekookplaat, koelkast, oven, vaatwasser, diepvriezer, afwaseiland,... en héél wat kastruimte, masterbedroom met voorziening eigen badkamer, de eigenlijke badkamer (2018) is volledig ingericht en biedt, naast veel ruimte, een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en toilet. Op de mezzanine zijn er nog 2 jeugdkamers én nog een extra slaapkamer. Extra's: 48 zonnepanelen, dubbele en 3-dubbele beglazing, 2 regenwaterputten van 15.000 liter, geheel goed geïsoleerd, centrale verwarming op aardgas, blanco elektriciteitskeuring,...... Dankzij de ruime indeling is er plaats voor uiteenlopende functies, gaande van kangoeroewoning, B&B, combinatie van 2 beroepen, traiteur, bistro,... of uiteraard opnieuw een gezellig praat- en eetcafé. Het eigendom kan uiteraard gekocht worden met alle uitbatingsmateriaal inbegrepen (borden, glazen, bestek, tapinstallatie, koelkasten, tafels, stoelen,...) (prijs op aanvraag). Op toeristisch vlak heeft Beveren aan de IJzer en bij uitbreiding al die typische plattelandsdorpjes in de IJzervallei wel één en ander te bieden: heel wat fiets- en wandelroutes, de verschillende oorlogsmonumenten en kleine begraafplaatsen, de rust en de natuur, en zoals "Chantal" het zingt: "de kerke in 't midden". Het eigendom is eigenlijk moeilijk samen te vatten in één tekst. Dus bent U geprikkeld door dit charmante eigendom en ziet U zichzelf misschien al achter de toog staan als nieuwe uitbater, aarzel dan zeker niet om contact op te nemen en Uw bezoekje in te plannen.
Ramskapelle Nieuwpoort - Overname instapklaar Eetcafe - Tearoom met 2 TERRASSEN en TUIN
Instapklaar Eetcafe - Tearoom met 2 TERRASSSEN en TUIN op een commerciele ligging in Ramskapelle - Nieuwpoort, tussen toeristische logies. De interessante zaak heeft naast het vast clienteel ook klanten van het (fiets)toerisme. Extra troeven: - Vrij van brouwer - uitbreidingsmogelijkheden - mogelijkheid tot extra terras vooraan de zaak - mogelijkheid tot woonst (4 kamers + badkamer) Omvat een gelagzaal met open bar met een capciteit van 32 personen, wasruimte, polyvalente ruimte (thans bureel), toiletten, polyvalente zaal met bar met een capaciteit van 32 personen, keuken op de eerste verdieping, zijdelings terras met een capaciteit van 40 personen, achterliggend terras met een capaciteit van 12 personen en een tuin. #slimondernemen #nieuwpoort #ramskapelle
Kortrijk - Instapklare lounge-, tapas- en koffiebar over te nemen in centrum
In het centrum van Kortrijk, aan de Steenpoort wordt een volledig ingerichte lounge-, tapas- en koffiebar ter overname aangeboden. De zaak heeft een warme, eigentijdse uitstraling en is opgebouwd als een toegankelijke ontmoetingsplek voor een breed publiek. De horecazaak is actief sinds bijna drie jaar en beschikt over een vaste klantenkring. Het concept leent zich uitstekend voor zowel dag- als avondgebruik (koffie, tapas, aperitief), met verdere groeimogelijkheden afhankelijk van het gekozen uitbatingsconcept. Het pand is instapklaar en professioneel ingericht. Dankzij de goede ligging en aantrekkelijke uitstraling is dit een interessante opportuniteit voor zowel startende als ervaren horecaondernemers. VRIJ VAN BROUWER Huurprijs € 2.350/m
Nieuwpoort - TOPzaak in Jachthaven
Wij hebben in 12.2020 een casco pand gehuurd in de Jachthaven van Nieuwpoort. Wij hebben dit pand volledig ingericht – samengewerkt met een horeca-architect van Diksmuide en leveranciers van uit de buurt van Nieuwpoort. Alles is van zeer degelijke kwaliteit en afgewerkt met degelijk materiaal. De keuken is volledig uitgerust met koelcel, fornuis, combisteamer, salamander, toaster, microgolf, vrieskast, dampkap, vaatwasser, warmhoudkast, warmhoudlampen, saladière, … de zaal bestaat uit een 60-tal zitplaatsen (stoelen en banken), toog is volledig uitgerust met een Goliath Tapinstallatie, drankenfrigo’s, wijnfrigo’s, … We horen vaak: één van de mooiste zaken van Nieuwpoort en uiteraard gelegen op een TOPlocatie met veel passage van fietsers en wandelaars. We zijn officieel open van 08.05.2021 – tot 01.07.2021 enkel terras (coronamaatregelen). We hebben er intussen een goeddraaiende zaak van gemaakt met een naamsbekendheid ver buiten Nieuwpoort. In het begin zijn we gestart als enkel dagzaak: ontbijt, lunch en zoete kaart. In de eerste winter hebben we dan op vraag van veel klanten besloten ook ’s avonds diner aan te bieden. Momenteel doen we in de zomer 3 avonden (vrijdag, zaterdag en zondag) en in de winter 4 avonden). Ontbijt hebben we toen teruggeschroefd naar 1 dag: zondag. Door onze eerder beperkte ervaring in horeca en door tekort aan handjes hebben we nooit de volledige capaciteit van de zaak kunnen benutten: +/- 60 zitplaatsen terras vooraan zicht op de boten (zon van 09u tot 14u), +/- 60 zitplaatsen binnen en +/- 35 zitplaatsen terras achteraan (zon van 16u tot 20u30). Momenteel draaien we (vooral onder ons 2) een jaaromzet van +/- 400.000/450.000 euro… maar met een beetje vast personeel en ervaren horecamensen is een omzet x2 makkelijk haalbaar. De huurprijs bedraagt momenteel +/- 2.800 euro. We huren zelf als stockageruimte nog 2 garages, gelegen in de kelderzone onder de zaak, bij – 100,00 euro per stuk. Er zijn geen afspraken met leveranciers. Geen vast personeel in dienst om mee over te nemen. En u kunt alle referenties checken op Google, Facebook en Tripadvisor. De zaak draait super maar door gezondheidsredenen van mezelf (dagelijks migraine) moeten we onze bistro, ons kindje, jammer genoeg overlaten. Uiteraard laten we de zaak niet over voor een appel en een ei, alles is nieuw, zeer degelijk afgewerkt en gebruik materialen, mooie goodwill/klantenportefeuille, beperkte voorraad van goederen en dranken, nog voorraad van toog en zaalmaterialen, en een naamsbekendheid als horecazaak opgebouwd (voorheen was er een kledingwinkel gelegen, en daarna heeft het pand 4j leeg gestaan). Verschillende opties in overname zijn mogelijk: overname BTW-nummer, overname door goodwill en investeringen en dus met eigen BTW-nummer, ... Tevens is bespreekbaar dat we nog enkele weken meedraaien als overgang.