
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Locatie
Prijs
Franchise
Berlaar - Brasserie over te nemen
Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.
Deurne (Antwerpen) - Brasserie over te nemen
Wegens een nieuwe professionele uitdaging wordt deze ruime brasserie in Deurne ter overname aangeboden. De keuken is volledig uitgerust. Volledig instapklaar en geschikt voor verschillende horecaconcepten. 60.000 voor de overname Huurprijs is 2000. Meer info op aanvraag.
Mortsel - Eetcafé ter overname - unieke kans
Eetcafé ter overname – unieke kans in Mortsel! Ben jij klaar om een draaiende zaak over te nemen met een vast klantenbestand? Deze zaak, gelegen op de Liersesteenweg in Mortsel, staat ter overname! Dit gezellige eetcafé, gespecialiseerd in jacket potatoes, heeft een topligging vlakbij het treinspoor en biedt een warme, uitnodigende sfeer. ✨ Wat krijg je? ✅ Capaciteit: 25 zitplaatsen binnen + terras voor 20 personen ✅ Oppervlakte: ±50 m² ✅ Volledig vernieuwde keuken met nieuwe tegels, apparatuur en sanitair ✅ Toplocatie: Op 20 m van een grote parkeerplaats aan het station ✅ Vast klantenbestand opgebouwd in 4 jaar Overname wegens nieuwe uitdagingen na 40 jaar horeca-ervaring. Ben jij de gedreven ondernemer die deze zaak naar een volgend niveau tilt? Neem contact op voor meer info en een bezichtiging! Lijkt dit je een goede basis, of wil je nog iets aanpassen?
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmaken