
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
- Bars (9)
- Bed & Breakfast (16)
- Bistro's (20)
- Brasseries (65)
- Broodjeszaken (22)
- Café's (38)
- Cafetaria (2)
- Dancings, danscafés, discotheken (3)
- Eetcafé's (10)
- Feestzalen, congrescentra (14)
- Frituren, kippenzaken, hamburgerzaken (53)
- Horeca - overige (36)
- Hotels (17)
- Koffiebar (9)
- Koffieshops - lunchrooms - eethuizen (28)
- Nachtclubs (2)
- Pitazaken (1)
- Pizzeria's - pastazaken (19)
- Restaurants (112)
- Strandpaviljoenen, strandbars (1)
- Tavernes (2)
- Tearooms - ijssalons - crêperies (13)
- Traiteurs - afhaalrestaurants - catering (11)
Locatie
Prijs
Franchise
Ter overname aangeboden: een 4-sterren businesshotel in de Brusselse rand. Het hotel beschikt over circa 40-50 kamers, vergaderfaciliteiten en parkeermogelijkheden en richt zich zowel op B2B als B2C. De onderneming werd de afgelopen periode operationeel en commercieel verder geprofessionaliseerd. Onder meer de hotelsoftware, revenue management, distributiekanalen en interne processen werden geoptimaliseerd. Er is een solide operationele basis aanwezig, met bijkomend groeipotentieel via verdere optimalisatie van bezettingsgraad en kamerprijzen, corporate sales, meetings & events en aanvullende dienstverlening. Voor de transactiestructuur zijn verschillende formules bespreekbaar, afhankelijk van het profiel van de kandidaat. Zowel een overname van vastgoed en exploitatie, een overname van de hoteluitbating, als een langetermijnhuur van het hotelvastgoed in combinatie met de exploitatie behoren tot de mogelijkheden. Hierdoor is de opportuniteit geschikt voor zowel een hoteloperator of owner-operator als voor een investeerder of family office. Verdere informatie, financiële gegevens, transactiestructuur en exacte locatie worden uitsluitend verstrekt aan gekwalificeerde kandidaten na eerste screening en onder NDA.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenOver te nemen : gezellige horecazaak / tapasbar / sharefood in Noord - Antwerpen . Deze zaak is gelegen op een drukke baan met veel verkeer in Brasschaat en beschikt over voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving . Zij bestaat uit een verbruikzaal van ongeveer 70 m² groot met een 45 tal zitplaatsen binnen , en een terras aan de voorzijde nogmaals goed voor 28 plaatsen . Een kleine maar volledig geïnstalleerde keuken met al de nodige toestellen in zeer goede staat , aparte toiletten voor dames en heren , een bergplaats en een kelder . Koffieautomaat is eigendom van de zaak . Mooie omzetcijfers maar nog meer is zeker mogelijk daar de zaak momenteel maar vier dagen open is in de week en dit enkel in de avond . Dus nog veel potentieel en groeimarge door de beperkte openingsuren . Ruim vast cliënteel , zeer goede reviews en zeker ook gekend voor zijn kwalitatieve en verse producten . Begeleiding is voorzien . De prijs die U ziet is voor de overname van de aandelen, de mogelijkheid bestaat ook om enkel het handelsfonds over te nemen . Zaak is schuldvrij . Brouwerij verbonden . Wegens Pensioen . Ideale zaak voor een koppel .
HOTEL ZEDELGEM MET ZICHT OP DE GROENE MEERSEN Dit authentiek en charmant familiaal '3-sterren' hotel wordt reeds 30j succesvol gerund op een topligging, op slechts 15 min van Brugge Centrum met zicht op de Groene Meersen. INDELING: Onroerend goed bestaat uit: - Inkom met royale traphall en receptie/bureel - 10 hotelkamers (uitbreiding mogelijk) - Ontbijtruimte (30m2) met open haard - Keuken (30m2) - Zuidgericht terras (+/- 75m2) - Zwembad met poolhouse en terras - Gelagzaal/feestzaal (130m2 - meetingruimte - berging) - 14 gastentoiletten - Wasruimte - Parking (circa 10pl) TROEVEN: - Volledig geïnstalleerd en instapklaar - Succesvolle exploïtatie - Uitzonderlijke ligging Bent u geïnteresseerd in dit uitzonderlijk commercieel vastgoed te Brugge? Aarzel dan niet om ons te contacteren.
Overname van hip eetcafé in Gent Dit is een karaktervolle en instapklare horecazaak op een toplocatie in het Gentse, vlak bij de Boekentoren, tussen Sint-Pietersplein en de Vooruit. De zaak heeft zich de voorbije jaren sterk gepositioneerd als een populaire plek voor brunch, lunch, koffie en informele diners, met een vaste stroom aan studenten, locals en bezoekers. Wat ze écht uniek maakt, is de sfeer. Gasten omschrijven het als eten “bij een coole oma”, in een interieur dat doet denken aan een eigenzinnige woonkamer uit de jaren 70. De huidige kaart sluit daar perfect bij aan: herkenbare comfortgerechten met een moderne twist, geserveerd in een toegankelijke setting zonder de formaliteit van een klassiek restaurant. Dit is natuurlijk in te vullen naar wens & hoeft net als het concept niet behouden te blijven. Daarnaast staat het bekend als een plek waar beleving centraal staat, met regelmatig georganiseerde activiteiten en privé-events zoals workshops, optredens en feestmomenten. Bij mooi weer komt de zaak extra tot leven dankzij de terrassen, met als absolute troef het zonnige terras achteraan – een gegeerde plek in de stad. Troeven van de zaak: ±80 zitplaatsen binnen ±60 zitplaatsen buiten (voor- én achteraan, inclusief zonnig terras achteraan) Volledig professioneel uitgeruste industriële keuken (o.a. oven, TurboChef, koelcel) Efficiënte indeling met keuken op de benedenverdieping Vloerverwarming en zonnepanelen Vrij van brouwer (geen afnameverplichtingen) Parkeermogelijkheden in de directe omgeving (o.a. Sint-Pietersplein) Deze zaak combineert een sterke ligging, een herkenbaar en geliefd concept en een unieke sfeer die moeilijk te kopiëren is – een zaak met onmiddellijke uitstraling én groeipotentieel. Huurprijs: €3.200/maand Overnameprijs: op aanvraag Interesse? Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Dit hotel is een kleinschalig hotel met 18 kamers. Het hotel bevindt zich op korte rijafstand van Brugge en de kustplaatsen Blankenberge en De Haan. De ligging is gunstig voor reizigers die zowel de charme van het Vlaamse platteland als de nabijheid van toeristische trekpleisters willen combineren. De sfeer in het hotel is huiselijk en ontspannen, met een warme inrichting die past bij de landelijke omgeving. De kamers zijn comfortabel ingericht en bieden alles wat nodig is voor een aangenaam verblijf. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer, een flatscreen-tv en gratis wifi. In het hotel zijn diverse faciliteiten aanwezig, waaronder een gezellige lounge en een terras. Voor wie met de auto komt, is er gratis parkeergelegenheid op het terrein. Het hotel biedt daarnaast fietsverhuur, waardoor het eenvoudig is om de groene omgeving en nabijgelegen natuurgebieden per fiets te verkennen. Indeling: Gelijkvloers : onthaal/receptie, ontbijtruimte met keuken en koelkamer, toiletten, 4 tweepersoonskamers met badkamer - terras Eerste verdieping : nachthall, trappenzaal, linnenkamer met linnenkoker, 6 tweepersoonskamers met badkamer, 2 driepersoonskamer met badkamer Dakverdieping : trappenzaal, nachthall, 1ste familiekamer met een slaapkamer met zitruimte, een afzonderlijke kinderkamer, 2 badkamers en een eetruimte met bovengelegen ontspanningsruimte opgedeeld in 2 ruimtes, een badkamer en slaapmogelijkheid; 2de familiekamer met een slaapkamer met zitruimte, badkamer en terras Benedenverdieping : trappenzaal, 4 tweepersoonskamers met badkamer, loungeruimte, berging, opslagruimte, opslagruimte, 2 de opslagruimte met aansluiting voor een droogkast, sas, stookplaats, wasplaats Bijgebouw : overdekte fietsenstalling Aarzel zeker niet om contact op te nemen indien dit bedrijfsvastgoed bestaande uit een charmant hotel te koop u mogelijks kan interesseren.
Hotel/restaurant, gelegen op een perceel van 5748m², palende aan een uitgestrekt natuurgebied. In 2024 werd het dak vernieuwd en geïsoleerd. Er werden nieuwe ramen geplaatst met driedubbel glas en de verwarmingsinstallatie werd vernieuwd. Het gebouw heeft een totale vloeroppervlakte van ca 1000m². Het is bijna volledig onderkelderd. In een deel van de kelder zijn de muren betegeld. Op de gelijkvloerse verdieping vinden we; - een ruime inkom / ontvangstruimte met rustieke trap - restaurant en ontbijtruimte, met aansluitend terras - grote keuken - sanitair dames en heren - hotelgang met 4 gastenkamers met elk een eigen badkamer Op de 1ste verdieping; - mezzanine - een vergaderruimte met mooi uitzicht op de natuur - 7 gastenkamers met elk een eigen badkamer De riante zolderruimte werd als bergzolder gebruikt. Dit gebouw ligt naast een uitgestrekt bosgebied, met wandel- en mountainbikeroutes. Bobbejaanland ligt op wandelafstand. Door de opmaak en goedkeuring van een Gemeentelijk Ruimtelijk Uitvoeringsplan is de stedenbouwkundige toekomstvisie voor dit eigendom reeds uitgestippeld. Dit maakt dat het huidige pand nog kan uitgebreid worden, weliswaar in zijn functie van hotel/wellness/horeca, met respect voor het aanpalende natuurgebied. De nabijheid van het AZ Herentals en de uitgestrekte industriezone langs de E313-autostrade zorgen voor extra opportuniteiten. Prijs op aanvraag.
Instapklaar Eetcafe - Tearoom met 2 TERRASSSEN en TUIN op een commerciele ligging in Ramskapelle - Nieuwpoort, tussen toeristische logies. De interessante zaak heeft naast het vast clienteel ook klanten van het (fiets)toerisme. Extra troeven: - Vrij van brouwer - uitbreidingsmogelijkheden - mogelijkheid tot extra terras vooraan de zaak - mogelijkheid tot woonst (4 kamers + badkamer) Omvat een gelagzaal met open bar met een capciteit van 32 personen, wasruimte, polyvalente ruimte (thans bureel), toiletten, polyvalente zaal met bar met een capaciteit van 32 personen, keuken op de eerste verdieping, zijdelings terras met een capaciteit van 40 personen, achterliggend terras met een capaciteit van 12 personen en een tuin. #slimondernemen #nieuwpoort #ramskapelle
Instapklare en trendy Koffie- en Wijnbar met TERRAS op een interessante ligging langs een invalsweg naar het centrum van Brugge, op een 500 meter van de Markt. Uitstekend gelegen nabij de ring, openbaar vervoer (bushalte), diverse winkels, Snuffel hostel en op wandelafstand van parking 'Ezelstraat' en parking de Biekorf! + Commerciële ligging! + Ideaal voor uitbating ontbijtzaak! + Recent gerenoveerd! + Trendy inrichting! + Vast clienteel! + Met mogelijkheid tot overname van een groothandel in biologische en natuurlijke wijnen met levering naar restaurants en wijnhandels: overnameprijs groothandel bedraagt 45.000 € + de stock. Omvat een gelagzaal + open bar met een capaciteit van 40 personen, ingerichte keuken, opslagplaats, 2 toiletten en vooraan de zaak is er een terras met een capaciteit van 10 personen. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 kamers. De tweede verdieping omvat nog 4 ruimtes. #slimondernemen #brugge #horecabrugge #wijngroothandel
Ter overname aangeboden: een 4-sterren businesshotel in de Brusselse rand. Het hotel beschikt over circa 40-50 kamers, vergaderfaciliteiten en parkeermogelijkheden en richt zich zowel op B2B als B2C. De onderneming werd de afgelopen periode operationeel en commercieel verder geprofessionaliseerd. Onder meer de hotelsoftware, revenue management, distributiekanalen en interne processen werden geoptimaliseerd. Er is een solide operationele basis aanwezig, met bijkomend groeipotentieel via verdere optimalisatie van bezettingsgraad en kamerprijzen, corporate sales, meetings & events en aanvullende dienstverlening. Voor de transactiestructuur zijn verschillende formules bespreekbaar, afhankelijk van het profiel van de kandidaat. Zowel een overname van vastgoed en exploitatie, een overname van de hoteluitbating, als een langetermijnhuur van het hotelvastgoed in combinatie met de exploitatie behoren tot de mogelijkheden. Hierdoor is de opportuniteit geschikt voor zowel een hoteloperator of owner-operator als voor een investeerder of family office. Verdere informatie, financiële gegevens, transactiestructuur en exacte locatie worden uitsluitend verstrekt aan gekwalificeerde kandidaten na eerste screening en onder NDA.
Cremerie & Koffiebar Ter Overname Bent u op zoek naar een instapklare horecazaak met groeipotentieel? Dan is deze volledig uitgeruste cremerie en koffiebar een uitstekende opportuniteit. De zaak is volledig ingericht en kan onmiddellijk verder worden uitgebaat, zonder bijkomende investeringen. Momenteel wordt ze succesvol gerund als ambachtelijk ijssalon met specialty coffee, maar er zijn tal van mogelijkheden om het concept verder uit te breiden met bijvoorbeeld ontbijt, lunch, gebak of andere horecatoepassingen. De handelszaak is uitstekend gelegen op de markt, in de directe omgeving van verschillende scholen. Dankzij de wekelijkse markt en de talrijke gemeentelijke evenementen die voor de deur plaatsvinden, geniet de zaak van een uitstekende zichtbaarheid en een constante passage. De zaak beschikt over: Een vergund zomerterras Ongeveer 20 zitplaatsen binnen. Een volledig uitgeruste inrichting, klaar voor onmiddellijke overname. Receptuur en ondersteuning voor de beginperiode. Er is een mooie en trouwe vaste klantenkring opgebouwd. Met een gemotiveerde uitbater en een verdere uitbreiding van het aanbod biedt deze zaak nog heel wat groeimogelijkheden. De overname kan zowel gebeuren via de bestaande BV als via een overname van de handelszaak. Het pand wordt momenteel gehuurd, maar er bestaat ook de mogelijkheid om het vastgoed aan te kopen. Enkel ernstige kandidaten worden verzocht te reageren. Na een eerste contact plannen we graag een afspraak om de mogelijkheden en verdere details persoonlijk te bespreken. Gelieve een bericht te sturen via het contactformulier.
Bent u op zoek naar een instapklare horecazaak met hotelaccommodatie en tal van mogelijkheden? Dan is dit een unieke opportuniteit. Gelegen in het historische centrum van Lokeren geniet deze gevestigde zaak van een uitstekende zichtbaarheid en is het het enige hotel in het stadscentrum. Het sfeervolle hotel straalt authenticiteit uit dankzij de warme houten vloeren en het traditionele metselwerk. De accommodatie beschikt over 13 volledig ingerichte hotelkamers, elk voorzien van een eigen badkamer. Het restaurant biedt plaats aan meer dan 100 gasten, verdeeld over verschillende gezellige ruimtes, waardoor de zaak zich perfect leent voor zowel à-la-carte, groepen als feesten en evenementen. De professionele grootkeuken is volledig uitgerust en beschikt onder meer over een combi-steamer, gasfornuis met 8 bekken, grote koelcel, dampkap en alle nodige toestellen om onmiddellijk van start te gaan. Daarnaast beschikt het pand over: Ruim privé-appartement met slaapkamer voorzien van hoge wandkasten en een eigen badkamer. 86 zonnepanelen die bijdragen aan een lagere energiekost. Parking op het Kerkplein, vlakbij de zaak. Vrij van brouwer, waardoor u volledige vrijheid geniet in uw drankkeuze. Een extra troef is dat de aankoop van het onroerend goed eveneens mogelijk is (prijs op aanvraag), wat deze opportuniteit bijzonder interessant maakt voor ondernemers én investeerders. Huurprijs: € 5.500/maand Overnameprijs: Op aanvraag