French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Sector
Locatie
Prijs
Franchise
In de kijker
Berlaar - Brasserie over te nemen

€ 160.000

Antwerpen, Berlaar

Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.

In de kijker
Antwerpen - Horecazaak top locatie ! Overname inboedel/uitrusting/goodwill niet de BV

€ 49.000

Antwerpen, Antwerpen

Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.

In de kijker
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Deerlijk

Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.

Knokke-Heist - Brasserie - bistro met kinderspeeltuin over te nemen - horeca

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Knokke-Heist

Deze volledig vernieuwde brasserie - bistro met kinderspeeltuin en dierenpark in Knokke-Heist is de ideale opportuniteit voor wie ervan droomt om een familiegerichte horecazaak uit te baten. De instapklare zaak heeft een bewezen omzet en een vast cliënteel in zowel de zomer- als de winterperiode, met als extra troeven een ruime parking, toegankelijkheid rolstoelgebruikers... De zaak bestaat uit een brasserie voor 75 personen met een ruim en gezellig interieur, keuken met koude en warme kant, koelcel, kelder, groot zonneterras voor 150 personen met buitenbar, grote afgesloten kinderspeeltuin, dierenpark, 2 schuren met mogelijkheid voor opslag en een ruime parking voor een 30-tal wagens.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
HORECAPAND OP TOPLOCATIE TE BRUGGE

€ 55.000

West-Vlaanderen, Brugge

Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

I Stock 520493362
Sector afbeelding
Oostende - Gekende brasserie in winkelcentrum over te nemen

€ 95.000

West-Vlaanderen, Oostende

Gekende brasserie in winkelcentrum Ideaal voor dagzaak Meerdere mogelijkheden zoals tea-room, broodjeszaak, ijssalon. Perfect voor uitbating als koppel 24 plaatsen Sleutel op de deur Instapklaar Volledig ingericht Meer info na contactopname

Typical french restaurant scene tables chairs
Sector afbeelding
TER OVERNAME – GEVESTIGDE CATERINGACTIVITEIT & FOODTRUCKCONCEPT (REGIO KORTRIJK – WAREGEM)

€ 299.000

West-Vlaanderen

Instapklare onderneming met sterke reputatie, professioneel materiaal en bewezen groeipotentieel Wegens heroriëntatie wordt een gevestigde cateringactiviteit in de regio Kortrijk – Waregem ter overname aangeboden. De onderneming heeft gedurende meerdere jaren een sterke positie opgebouwd binnen de markt van BBQ-catering, bedrijfsevents, huwelijken, privéfeesten en foodtruckconcepten. Dankzij een professionele werking, een uitgebreid klantenbestand en een uitstekende reputatie geniet de activiteit een sterke naamsbekendheid in de regio. Dit betreft een unieke opportuniteit voor ondernemers die onmiddellijk operationeel willen zijn zonder de gebruikelijke opstartinvesteringen. Wat maakt deel uit van de overname? ✔ Volledig uitgeruste foodtruck ✔ Professionele BBQ- en cateringuitrusting ✔ Oklahoma smokers ✔ Bedrijfsvoertuigen ✔ Website en domeinnaam ✔ Sociale media en online aanwezigheid ✔ Handelsnaam en goodwill ✔ Uitgebreid klantenbestand ✔ Werkingsprocedures en knowhow ✔ Eventueel lopende opdrachten en boekingen (in overleg) Sterke troeven Gevestigde onderneming met bewezen reputatie Instapklaar en onmiddellijk operationeel Sterke online zichtbaarheid Uitgebreide klantenportefeuille Grote groeimogelijkheden Actief in een groeiende markt Professionele infrastructuur en materiaal Geschikt voor zowel verdere uitbouw als directe voortzetting Ideaal voor Een ondernemend koppel Bestaande horecazaken die willen uitbreiden Traiteurs die een extra activiteit wensen toe te voegen Ondernemers met passie voor events, BBQ en gastronomie Financiële informatie Financiële gegevens, omzetcijfers en verdere informatie worden uitsluitend verstrekt aan ernstig geïnteresseerde kandidaten na een eerste vertrouwelijk gesprek. Vraagprijs €299.000 De overname omvat het handelsfonds, de goodwill, de merknaam, de online aanwezigheid en de bedrijfsactiva die nodig zijn om de activiteiten onmiddellijk verder te zetten. Regio Kortrijk – Waregem – Zuid-West-Vlaanderen Interesse? Discretie is essentieel. Kandidaten worden verzocht zich kort voor te stellen en hun plannen toe te lichten. Verdere informatie wordt uitsluitend verstrekt aan ernstige kandidaten. Referentie: Catering & Foodtruckconcept Regio Kortrijk-Waregem "Een unieke kans om een gevestigde onderneming met sterke reputatie en onmiddellijk omzetpotentieel over te nemen."

Blankenberge - Restaurant over te nemen – Toplocatie Zeedijk

€ 110.000

West-Vlaanderen, Blankenberge

Restaurant over te nemen – Toplocatie Zeedijk Blankenberge Unieke kans om een horecazaak over te nemen op een toplocatie aan de Zeedijk van Blankenberge. Gelegen op een drukbezochte locatie met veel passage van toeristen en vaste klanten, vlak aan zee. Het restaurant biedt heel veel mogelijkheden en is geschikt voor verschillende concepten, zoals: * Frans restaurant * Italiaanse keuken * Indiaas restaurant * Seafood & visrestaurant * Brasserie * Grill & steakhouse * Tapasbar * Trendy cocktailbar * Ontbijt- en lunchzaak * Take-away of fast casual concept Troeven * Topligging op de Zeedijk * Veel toerisme en passage het hele jaar door * Instapklaar of makkelijk aanpasbaar naar eigen concept * Ruime mogelijkheden voor binnen- en buitenterras * Ideaal voor ambitieuze horeca-uitbaters Interesse? Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging.

Kortrijk - Handelspand te koop in het centrum

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Kortrijk

Karaktervol handelspand te koop in historisch centrum van Kortrijk. Het pand wordt verkocht met alle roerende goederen inbegrepen. Indeling: - handelsgelijkvloers van ca. 120 m² - 1ste verdieping: open ruimte van ca. 100 m² - zolderverdieping: in te richten Afwerking: - mooie vitrine / etalage - authentieke parket / rustieke vloer - bakstenen muren - behoud van oude elementen Goede ligging in het begin van de Onze-Lieve-Vrouwestraat, vlakbij de Grote Markt en de verlaagde Leieboorden. Pand biedt diverse mogelijkheden, o.a. horeca, concept-store, .... Bent u op zoek naar een plek om te ondernemen in Kortrijk? Aarzel dan niet om ons te contacteren via onderstaand contactformulier.

Brugge - Ondernemen met pit? Baat je eigen ribs-concept uit

€ 50.000 - € 75.000

West-Vlaanderen, Brugge

Zin om te ondernemen met een comfort food formule die meteen scoort? Voor een innovatief ribs- & grillconcept zoeken we een ondernemer die goesting heeft om volume te draaien en een sterk foodverhaal uit te bouwen. ✅Eenvoudige keuken, focus op efficiëntie ✅Branding, recepten en marketing staan klaar ✅Geen chef nodig, wel ondernemersdrive ✅Ondernemers die hun eigen foodzaak willen runnen Interesse of meer weten? Vul het formulier in en we contacteren je snel!

Blankenberge - Overname + verkoop van horecapand Kerkstraat

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Blankenberge

Deze over te nemen horecazaak met een oppervlakte op de begane vloer van 92 m² situeert zich centraal in de Kerkstraat te Blankenberge. De uiterst goede locatie wordt benadrukt door de aanwezigheid in de winkelstraat. Het handelsgelijkvloers wordt uitgebaat als horecagelegenheid. De erboven gelegen woongelegenheid wordt gebruikt als stockage. De goede ligging en bewezen omzet zorgt ervoor dat de nieuwe eigenaar meteen van start kan gaan met het uitbaten van deze bloeiende zaak. Het handelspand bevat de volledig geïnstalleerde frituur en zitplaatsen. Op deze gelijkvloers verdieping treffen we verder nog de toiletten. Op de verdiepingen bevinden zich verschillende ruimtes, bureau, stockeerruimte, ... Het pand is te koop met verplichte overname. Troeven - Bloeiende horecazaak - Veel zitplaatsen (50 zitplaatsen) - Onmiddellijk beschikbaar - Topligging in winkelstraat - Vergund terras vooraan (16 plaatsen) Aarzel zeker niet contact op te nemen indien dit bedrijfsvastgoed bestaande uit een over te nemen horecapand u mogelijks zou interesseren.

Kortrijk - Droom je van een eigen zaak? Fastfood franchise-opportuniteit

€ 50.000 - € 75.000

West-Vlaanderen, Kortrijk

Voor een sterk en bewezen fastfoodconcept zijn wij op zoek naar een gemotiveerde franchisenemer die een bestaande of nieuwe vestiging wil uitbaten binnen een professioneel omkaderd franchiseverhaal. Het concept heeft een sterke marktpositie, hoge naamsbekendheid en een duidelijke focus op kwaliteit, snelheid en rendement. Wat u mag verwachten: ✅Bewezen franchiseconcept binnen de Belgische markt ✅Volledige ondersteuning bij opstart en uitbating ✅Marketing, knowhow en operationele begeleiding ✅Duidelijke processen en schaalbaar businessmodel ✅Ideaal voor starters én ervaren ondernemers Interesse of meer weten? Vul het formulier in en we contacteren je snel!

Diksmuide - Frituur

€ 150.000

West-Vlaanderen, Diksmuide

Deze recent gebouwde frituur (2010) geniet van een uitzonderlijke ligging langs een drukke invalsweg naar Diksmuide, vlakbij scholen, een bedrijventerrein, sportcomplex en bushalte. Bovendien bevindt de toekomstige campus met plaats voor maar liefst 1.400 leerlingen en 100 medewerkers zich tegenover het pand. Dankzij de uitstekende bereikbaarheid en de vele parkeermogelijkheden betreft dit een absolute toplocatie. De huidige eigenaars realiseerden in 2010 deze energiezuinige nieuwbouw met een sterke visibiliteit en alle nodige voorzieningen voor een professionele uitbating. Het handelsgelijkvloers heeft een oppervlakte van ca. 250 m² en biedt plaats aan ongeveer 75 gasten binnen, aangevuld met een ruim en zonnig terras voor circa 70 personen. Een bijzonder grote troef is de ruime parkeergelegenheid, zowel privé als openbaar. Bovendien kan men volledig rond het gebouw rijden, waardoor een drive-inconcept perfect mogelijk is. Ook op vlak van energiezuinigheid scoort dit pand uitstekend dankzij de aanwezigheid van een warmtepomp, zonneboiler, HR-beglazing, muur-, vloer- en dakisolatie. Verder zijn er twee regenwaterputten van telkens 15.000 liter voorzien. Op de eerste verdieping zijn er 2 energiezuinige appartementen met in totaal een oppervlakte van 170 m2. Ze beschikken elk  over 2 slaapkamers, open keuken met alle voorzieningen, leefruimte, badkamer met inloopdouche, apart toilet, berging en zeer groot zonnig terras.  Deze appartement kunnen optioneel bijgekocht worden. Bent u op zoek naar een volledig instapklare frituur met uitstekende commerciële ligging en tal van uitbreidingsmogelijkheden? Neem dan gerust contact met ons op voor een bezoek ter plaatse. De geafficheerde prijs betreft het handelsfonds. Het bijhorende handelsgelijkvloers kan bijkomend aangekocht worden voor €498.000. Handelsfonds en handelsgelijkvloers samen worden aangeboden voor de prijs van €648.000.

Blankenberge - Horeca zoekt overnemer

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Blankenberge

BLANKENBERGE/Horeca Margot zoekt overnemer Margot (72) laat na vijf jaar haar goed draaiende dagzaak over op de Grote Markt. Een overnemer is er vooralsnog niet, en de eigenaar wil daarvoor ook niet over een nacht ijs gaan. “Mijn hart en ziel zitten in deze bar.” Ze mag dan wel van Aalst afkomstig zijn, het woordje ‘aangespoeld’ hoort Margot liever niet. “Al op mijn vijftiende stond ik hier wekelijks op de markt met textiel. Blankenberge is mijn nieuwe thuis geworden”, zegt ze. Vijf jaar geleden nam ze de zaak over, voorheen de Monte Leone. “Ik heb vroeger ook nog horeca gedaan en wou mezelf vijf jaar geleden nog eens een nieuwe uitdaging opleggen. Eerst had ik een taverne op het oog in de Leopoldstraat. Toen dat niets werd, kwam ik bij deze zaak uit en daar heb ik geen moment spijt van gehad. Dit heeft vanaf de eerste dag goed gedraaid”, vertelt Margot. Haar zaak heeft dan ook een echte topligging. “Andere troeven zijn het grote, zonnige terras en de meterslange toog. Ik heb hier zelf altijd uitsluitend met dranken gewerkt, maar je zou perfect ook snacks op de kaart kunnen zetten. De keuken is nu alleen niet zo goed uitgerust”, aldus Margot, die op haar 72ste eindelijk wat meer tijd voor zichzelf wil nemen. “Ik heb een tijdje geleden iemand leren kennen waardoor ik anders in het leven sta. Tijd om met ons tweetjes te genieten”, klinkt het. Margot is bereid om eerst nog een tijdje mee te draaien met de nieuwe uitbater, als die wordt gevonden. “Want een bestaande zaak overnemen, is niet zo evident. Ik heb hier in die vijf jaar een goed cliënteel opgebouwd en zou het spijtig vinden als dat verloren zou gaan. Mijn hart en ziel zitten in deze zaak”, besluit ze. (WK) Geïnteresseerden kunnen contact opnemen via versturen contactformulier.