
Koffieshops - lunchrooms - eethuizen
Kom van een stoere espresso of heerlijk zachte cappuccino genieten in een van onze over te nemen koffiezaken. Overnameweb biedt je een uitgebreide keuze.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Zandhoven - Een populair verzorgd broodjeszaak over te nemen.
Een zeer goed draaiende broodjeszaak met veel potentieel op een toplocatie, met vele bedrijven in de omgeving. Een sfeervolle en gezellige inrichting, er zijn binnen 30 en buiten 30 zitplaatsen voorzien, met een voor en achter terras. Volledig ingerichte keuken en bijkeuken, de vriescel en koelcel bevinden zich buiten.
Schoten - Gezellig ingerichte ontbijt- & brunchzaak – instapklaar (inboedel te koop)
Een sfeervol pand gelegen op een drukke baan in het centrum van Schoten, met veel passage en zichtbaarheid. Wij bieden de volledige inboedel aan van een instapklare ontbijt-, brunch- en koffiebar. Ideaal voor wie snel wil starten met een eigen horecazaak zonder grote opstartzorgen. De overname omvat onder andere: Professionele oven (Bakertop Unox) Professionele koffiemachine (via leasingcontract) en toebehoren Meubilair (tafels, stoelen en decoratie) Servies en keukengerief Diverse keukentoestellen, koelingen en diepvriezers Praktische en stijlvolle inrichtingselementen Perfect voor een concept rond ontbijt, brunch, koffie of een take-away formule. Het pand beschikt over een extra benedenverdieping, ideaal als vergaderruimte, privéruimte of voor kleine feestjes. Daarnaast is er ook extra stockageruimte in de kelder. Belangrijk: Het gaat om de overname van de inboedel, niet van het handelsfonds of de merknaam. Een mooie kans voor starters of ondernemers die snel willen schakelen zonder grote investeringen. Interesse of graag meer info? Neem gerust contact op via het contactformulier.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenSchoten - Broodjeszaak over te nemen einde contract en oog op pensioen
Broodjeszaak over te nemen wegens einde huurcontract, en met het oog op pensioen , voor een overnemer vormt het afsluiten van nieuw contract geen enkel probleem. De zaak is van alles voorzien, enkel koffiemachine is huurplan , met een opfrisbeurt kan er onmiddellijk gestart worden. Bij interesse of vragen graag info via het contactformulier.