French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Uniek handelseigendom met 2 verhuurde appartementen te koop op uiterst interessante ligging in Diksmuide

Niet gespecificeerd

West-Vlaanderen, Diksmuide

Langs de Woumenweg in Diksmuide bevindt zich deze unieke handels-/opbrengsteigendom. Door zijn uitstekende locatie geniet deze eigendom van een enorme visibiliteit en veel passage. Vlakbij bevinden zich talrijke bedrijven in het nabije industrieterrein en Campus Cardijn van de scholengroep Tsaam. De handelsruimte op het gelijkvloers is momenteel ingericht als frituur/eethuis met professionele keuken. Binnen zijn er 75 zitplaatsen, op het terras nog eens 70. De handelsruimte wordt vervolledigd door extra bergruimte, koelcel, diepvriescel, toilet en een overdekte opslagplaats buiten. De huidige zaak is reeds meer dan 20 jaar toonaangevend in zowel Diksmuide als de wijde regio Diksmuide - Ieper. Op de eerste verdieping bevinden zich 2 verhuurde appartementen. Deze zijn als volgt ingedeeld: Via de inkomhal komt men in de lichtrijke leefruimte met open keuken voorzien van koelkast, gasfornuis, oven en vaatwasmachine. Vervolgens zijn er twee volwaardige slaapkamers, een berging en de badkamer die uitgerust is met inloopdouche en lavabo. Beide appartementen zijn voorzien van een ruim en zonnig terras. Bouwtechnisch is dit gebouw voorzien van HR-beglazing met aluminium raamwerk, 2 regenwaterputten (2x 15 000L), centrale verwarming op aardgas, L-L warmtepomp en een zonneboiler. Interesse in een unieke investering of kriebelt het om een eigen zaak te hebben? Aarzel niet en leg vrijblijvend uw afspraak vast! Troeven * Ruime, lichtrijke handelsruimte * Diverse mogelijkheden * Professionele keuken * Verhuurde appartementen * Energiezuinig * Topligging met parkeergelegenheid en uitstekende visibiliteit

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Diksmuide - Frituur

€ 150.000

West-Vlaanderen, Diksmuide

Deze recent gebouwde frituur (2010) geniet van een uitzonderlijke ligging langs een drukke invalsweg naar Diksmuide, vlakbij scholen, een bedrijventerrein, sportcomplex en bushalte. Bovendien bevindt de toekomstige campus met plaats voor maar liefst 1.400 leerlingen en 100 medewerkers zich tegenover het pand. Dankzij de uitstekende bereikbaarheid en de vele parkeermogelijkheden betreft dit een absolute toplocatie. De huidige eigenaars realiseerden in 2010 deze energiezuinige nieuwbouw met een sterke visibiliteit en alle nodige voorzieningen voor een professionele uitbating. Het handelsgelijkvloers heeft een oppervlakte van ca. 250 m² en biedt plaats aan ongeveer 75 gasten binnen, aangevuld met een ruim en zonnig terras voor circa 70 personen. Een bijzonder grote troef is de ruime parkeergelegenheid, zowel privé als openbaar. Bovendien kan men volledig rond het gebouw rijden, waardoor een drive-inconcept perfect mogelijk is. Ook op vlak van energiezuinigheid scoort dit pand uitstekend dankzij de aanwezigheid van een warmtepomp, zonneboiler, HR-beglazing, muur-, vloer- en dakisolatie. Verder zijn er twee regenwaterputten van telkens 15.000 liter voorzien. Op de eerste verdieping zijn er 2 energiezuinige appartementen met in totaal een oppervlakte van 170 m2. Ze beschikken elk  over 2 slaapkamers, open keuken met alle voorzieningen, leefruimte, badkamer met inloopdouche, apart toilet, berging en zeer groot zonnig terras.  Deze appartement kunnen optioneel bijgekocht worden. Bent u op zoek naar een volledig instapklare frituur met uitstekende commerciële ligging en tal van uitbreidingsmogelijkheden? Neem dan gerust contact met ons op voor een bezoek ter plaatse. De geafficheerde prijs betreft het handelsfonds. Het bijhorende handelsgelijkvloers kan bijkomend aangekocht worden voor €498.000. Handelsfonds en handelsgelijkvloers samen worden aangeboden voor de prijs van €648.000.