French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker
Antwerpen - Horecazaak top locatie ! Overname inboedel/uitrusting/goodwill niet de BV

€ 49.000

Antwerpen, Antwerpen

Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.

Lier - Snookertaverne over te nemen

€ 250.000 - € 500.000

Antwerpen, Lier

Overname van zeer ruime en gekende taverne - snooker, pools en biljart met woonst te Lier. Zeer centrale ligging aan markt. Voldoende parkeergelegenheid. Bestaande uit 7 snookers, 7 pools en 8 biljarts. Totale oppervlakte ongeveer 1.200 m² bestaande uit zaal van 600 m², 250 m², 200 m² en een van 150 m² met in het totaal een 300 tal zitplaatsen. Verder nog geïnstalleerde keuken, berging- en opslagplaatsen en toiletten en terras. Woonst bestaande uit living met kitchenette, 2 slaapkamers, 2 badkamers en mezzanine. Ook nog apart café - taverne op het gelijkvloers dat verhuurd is en volledig zelfstandig werkt. Reeds ruime tijd zelfde uitbater. Huurprijs voor deze grote oppervlaktes is 3.399 € per maand.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken