Vibrant modern office with dynamic people motion creating lively workplace atmosphere

Dienstverlening

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Vibrant modern office with dynamic people motion creating lively workplace atmosphere
Sector afbeelding In de kijker
Sign- en printbedrijf, van ontwerp tot productie

€ 99.000

West-Vlaanderen

Het bedrijf is gespecialiseerd in visuele communicatie en op maat gemaakte signalisatie voor bedrijven en organisaties: gevelreclame, bewegwijzering, gefreesde letters, reclame- en uithangborden, infozuilen, muurstickers, raamfolies en -stickers, fotoprints, kleefletters en voertuigbelettering. Het team werkt met oog voor detail en denkt actief mee met de klant om esthetisch sterke en kwalitatieve oplossingen te leveren. Projecten worden volledig begeleid van eerste ontwerp tot plaatsing. Zo ontstaat telkens een professioneel, stijlvol en functioneel eindresultaat dat aansluit bij de wensen van de klant. Doorheen de jaren heeft het een diverse klantenportefeuille opgebouwd in de bedrijfsomgeving, handelszaken en lokale besturen. Het bedrijf werkt flexibel en projectmatig, wat kansen biedt voor verdere uitbreiding onder nieuwe leiding. Een interessante basis voor een overname met groeipotentieel in de regionale markt.

In de kijker
Waterloo - Gebruiksklare ruimte - coworking space voor haar en schoonheid

€ 0

Waals-Brabant, Waterloo

Verkoop bedrijf Eigen bedrijf, geen schulden, RSZ of btw Moderne bedrijfsruimte van 100 m² in Waterloo, 10 kappersposten, 3 shampoobakken, ingericht als potentiële coworkingruimte, 4 parkeerplaatsen Huurcontract tot 31/12/2027, onmiddellijk gebruiksrecht Voorraad kappersproducten/klein materiaal compleet en inclusief inrichting Ideaal voor beauty coworking, kapsalon voor meerdere kappers of schoonheidscentrum.

Hartje Antwerpen - Overname van succesvolle esthetische kliniek – top reputatie, klantenbestand & instapklaar

€ 10.000

Antwerpen, Antwerpen

Overname / Investeringskans – Esthetische Kliniek Antwerpen Voor binnen enkele maanden zoeken wij een gemotiveerde overnemer of investeerder voor een succesvolle esthetische kliniek, opgericht in 2022. Wegens een last-minute verhuis naar het buitenland wensen wij de kliniek over te dragen. De kliniek is gelegen op een toplocatie vlak naast de Meir in Antwerpen en beschikt over drie volledig ingerichte behandelkamers. Er worden diverse esthetische behandelingen aangeboden, waaronder injectables, laserbehandelingen, ontharing en huidverbetering. Het bedrijf heeft een zeer sterke reputatie en behoort tot de best scorende klinieken in Antwerpen. Dit zorgt voor een constante instroom van nieuwe klanten die organisch afspraken maken of contact opnemen. Daarnaast is er een actief Instagram-account met ongeveer 2500 volgers. De maandelijkse huurprijs bedraagt 1334 euro. De ruimte is geschikt voor eigen gebruik of kan (gedeeltelijk) onderverhuurd worden. Er zijn verschillende overnamemogelijkheden: * Overname van het klantenbestand: 10.000 euro * Volledige overname inclusief cliënteel, meubels, medische inrichting en twee lasertoestellen: 30.000 euro Voor meer informatie of bij interesse kan u contact opnemen.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Regio Schilde - Fraai schoonheidsinstituut

€ 85.000

Antwerpen, Schilde

Over te nemen : fraai schoonheidsinstituut in de regio Schilde . Deze zaak heeft een prachtige locatie midden in de dorpskern en winkelstraat . Zij bestaat reeds 25 jaar en werkt onder een bekende naam dit is echter geen verplichting . Hier kan je terecht voor verschillende behandelingen zoals gelaatsverzorging , make up , ontharing , manicure en pedicure , dieet & afslanking en heeft ook een grote en goede verkoop van verzorging produkten . Zij beschikt over een onthaal met ontvangstdesk en vier behandelingsruimtes voorzien van al de nodige toestellen en materiaal waarvan twee kamers een inloopdouche aanwezig is . Deze zijn allemaal verbonden door een lange gang met een wachtruimte met een zitzetel . Verder nog een bureel , een toilet en een keukentje met eetruimte . Achteraan een klein tuintje . Deze mooie zaak heeft momenteel twee sluitingsdagen en is enkel overdag open . Overname van de aandelen . Prachtige ligging !