
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
- Bars (2)
- Bed & Breakfast (6)
- Bistro's (7)
- Brasseries (13)
- Broodjeszaken (3)
- Café's (9)
- Cafetaria (1)
- Eetcafé's (1)
- Feestzalen, congrescentra (7)
- Frituren, kippenzaken, hamburgerzaken (16)
- Horeca - overige (9)
- Hotels (11)
- Koffiebar (3)
- Koffieshops - lunchrooms - eethuizen (6)
- Nachtclubs (1)
- Pizzeria's - pastazaken (3)
- Restaurants (42)
- Tearooms - ijssalons - crêperies (6)
- Traiteurs - afhaalrestaurants - catering (3)
Locatie
Prijs
Franchise
Een restaurant bestaande 2016. Karaktervol met een arabische touch. Heeft zich uitgezonderd van de andere keuken omdat wij veel gerechten hebben op houtskool grill. 3 jaar geleden alles vernieuwd inclusief keuken en materiaal. Over te laten wegens focus op een andere project.
Unieke kans in de westhoek. Dit veelzijdige eigendom, gelegen aan de idyllische oevers van de Ijzer, combineert een sfeervol restaurant met een volledig uitgeruste B&B en een succesvolle bootverhuur. Een uitzonderlijk pand met tal van mogelijkheden, gelegen in recreatie gebied! Stuur een mail om het volledige verkoopsdossier te ontvangen. Contact via het formulier
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenBruine kroeg in Ardooie vrij van brouwer 1000€ huur
Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Over te nemen Café met een uitstekende hoeklocatie te Oostende - reeds 15 jaar opgebouwde naambekendheid bij zowel lokale bewoners als voorbijgangers - biedt een breed scala aan dranken, waaronder bier, wijn en sterke dranken - enigste café die nog Jupiler aanbiedt in de omgeving - brouwerijverplichting. Onmiddellijk beschikbaar - lage huurvoorwaarden. Indeling: ingerichte bar met 5 barstoelen - 18 zitplaatsen - 2 terrassen in de namiddagzon. Extra troeven: - Druk kruispunt - Gemakkelijke toegankelijkheid - Veel vaste klanten - constante omzet - Speelmachine aanwezig
Tearoom centrum Oostende OVER TE NEMEN: Café gelegen op een zonnige pleinlocatie aan het Mijnplein Oostende. De zaak biedt tal van mogelijkheden voor verdere ontwikkeling en staat bekend als een gezellig en toegankelijk koffie- en dessertcafé met een warme, gastvrije uitstraling en een sterke focus op verse patisserie. Dankzij de centrale ligging geniet het café van een constante passage van zowel lokale bezoekers als toeristen en tweede verblijvers. Het hele jaar door beschikt de zaak over een terras aansluitend aan de tearoom. Bovendien bestaat de mogelijkheid om het terras uit te breiden op het Mijnplein tijdens de zomerperiode. Indeling: - gelijkvloers (80m²): gelagzaal - bar - keuken - toiletten - ruime kelder (45m²). Extra troeven: - Parking voor de deur, met het eerste uur gratis parkeren; - Wekelijkse markt voor de deur op donderdag én zaterdag; - Kermis in oktober; - Continue doorstroom van potentiële klanten van de Visserskaai/station naar de shoppingstraten; - Zon op het terras tot in de late namiddag; - Omringd door gerenommeerde lokale handelaars (supermarkt Achiel, fietsenwinkel Plum, bakkerij Caruso, Passe-Vite,…).
Dit authentieke en sfeervolle café biedt een unieke kans voor wie een instapklare zaak wil uitbaten in een levendige omgeving. Het café is volledig ingericht en verzorgd, waardoor een nieuwe uitbater meteen van start kan gaan. Het aanwezige meubilair blijft ter plaatse en kan verder gebruikt worden. Daarnaast is de zaak uitgerust met voldoende koeling, een koffiemachine en een ruime koelcel — alle nodige voorzieningen zijn aanwezig voor een vlotte uitbating. Een absolute troef is het zuidgerichte terras achteraan, dat uitkijkt op het terrein van KSK Beveren-Leie. Dit zorgt niet alleen voor een aangename sfeer, maar ook voor extra passage en beleving, met een sterke aanwezigheid van supporters, zowel op wedstrijddagen als tijdens trainingsmomenten. Boven het café bevindt zich een verzorgd appartement met twee slaapkamers, ideaal voor wie wonen en werken wil combineren. Het café fungeert bovendien als ontmoetingsplaats voor verschillende clubs die er hun lokaal hebben, wat zorgt voor een vaste en trouwe klantenbasis. Een mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een warme, authentieke horecazaak met karakter en potentieel.
In het historische hart van Brugge, op een steenworp van de Markt, bevindt zich deze *unieke commerciële opbrengsteigendom* met *horeca op het gelijkvloers* en *drie stijlvolle gastenkamers* op de verdiepingen. Een uitzonderlijke opportuniteit voor wie zoekt naar een *stabiele investering*, gekoppeld aan een *sterk uitgebate horeca- en logiesactiviteit*. Belangrijk concept: investeerder en/of uitbater Deze eigendom wordt bij voorkeur verkocht aan een investeerder, in combinatie met een overnemer/uitbater voor de horeca en de gastenkamers. De exploitatie loopt vandaag door over twee panden: Hoofdpand (te koop) * horeca op het gelijkvloers * 3 gastenkamers op de verdiepingen Buurpand (niet inbegrepen in de verkoop - huurcontract over te nemen) * professionele keuken voor de horecazaak * appartement waar de eigenaars momenteel wonen * wordt **mee overgenomen en gehuurd** door de nieuwe uitbater De bedoeling is expliciet om een *duurzame driehoek* te creëren: **investeerder – uitbater – langetermijnvisie**. Voor wie is dit pand ideaal? Investeerders die op zoek zijn naar: * commercieel vastgoed op toplocatie * huurder met operationele expertise * stabiele en gespreide inkomsten Horeca-ondernemers / uitbaters die: * een bestaande activiteit willen overnemen (handelsfonds horeca & b&b: op aanvraag) * wonen en werken willen combineren * een sterk concept verder willen uitbouwen in Brugge centrum Neem contact voor verdere toelichting over het aanbod: investeerder en/of uitbater/exploitant.
Welkom in Wenduine, waar de zeelucht nog écht naar vakantie ruikt en deze charmante villa klaarstaat om haar volgende verhaal te schrijven. Gelegen in de Oostlaan, op wandelafstand van het strand, combineert dit pand rust, ruimte en commerciële mogelijkheden op een manier die je niet elke dag tegenkomt. De villa beschikt over acht volwaardige gastenkamers, ideaal voor wie droomt van een B&B, gastenverblijf of kleinschalig hotelconcept aan zee. Binnenin heerst een warme, uitnodigende sfeer die gasten meteen doet vertragen — precies wat ze zoeken wanneer ze hun koffers uit de wagen halen en de zee al bijna kunnen horen. Extra troef? Een volwaardig restaurantgedeelte, perfect om gasten ’s ochtends te verwennen met een uitgebreid ontbijt of om extern publiek aan te trekken. Buiten wacht een mooi zongericht terras, waar lange zomeravonden quasi vanzelf ontstaan. Aperitiefje erbij, zon op het gezicht… u ziet het al voor zich. En dan is er nog die zeldzame luxe aan de kust: ruime parking voor maar liefst 9 wagens. Geen stress, geen zoektochten, geen discussies — gewoon parkeren en genieten. Onderschat dit niet: dit is goud waard in een badstad. Kort samengevat: Een karaktervolle villa, op een toplocatie aan zee, met sterke commerciële én emotionele meerwaarde. Zo’n eigendom koop je niet alleen met het hoofd, maar ook een beetje met het hart. En eerlijk? Dat voelt meestal juist. Benieuwd of dit pand past binnen uw plannen of ambities?
Deze unieke gerestaureerde herenhoeve omzoomd met water biedt een gevoel van schoonheid, rust en gezelligheid en komt je tegemoet zodra je de 200 meter lange oprijlaan opdraait. De herenhoeve is rustig gelegen in de rand van Brugge (vlakbij E40) en beschikt over een aantal stijlvol gedecoreerde, romantische gastenkamers en een unieke grote droomtuin. Op een groot domein van meer dan 2ha ligt deze herenhoeve met een prachtig aangelegde tuin en nog extra weiland. Bed & breakfast: vergunning voor 5 gastenkamers en diverse mogelijkheden in de bijgebouwen/stallingen (nog te renoveren). Verkoop betreft aankoop vastgoed en overname handelsfonds. Ontdek alle troeven en details van deze landelijke bed & breakfast met bijgebouwen tijdens een uitgebreid bezoek.
In het charmante Sint-Annakwartier in Brugge, ligt deze uitzonderlijk gerenoveerde herenwoning. De woning, momenteel succesvol uitgebaat als B&B met 2 vergunde gastenkamers, combineert authenticiteit met hedendaags wooncomfort. Ideaal voor wie droomt van exclusief wonen of een succesvolle investering in de Brugse binnenstad. Achter de statige 19e-eeuwse gevel ontdek je een warm en stijlvol interieur, waar authentieke elementen zoals ingemaakte kasten en originele trappen harmonieus samengaan met de moderne afwerking. De gezellige leefruimte vloeit over in een open eetruimte met zicht op de sfeervolle, omsloten stadstuin. De volledig uitgeruste keuken is een knipoog naar het verleden, maar voorzien van alle hedendaags comfort. Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, elk met een eigen, moderne badkamer, ideaal voor gasten of privégebruik. De tweede verdieping herbergt een lichtrijke suite met badkamer en apart toilet. Op de derde verdieping vind je een vierde, eveneens volledig uitgeruste slaapkamer met badkamer. De woning is uitstekend gelegen, vlak bij winkels, gezellige horecazaken en het openbaar vervoer, waardoor zowel bewoners als bezoekers optimaal van Brugge kunnen genieten. Indeling: Gelijkvloers: - Inkom met gastentoilet en ruime berging - Leefruimte met open eethoek en zicht op de tuin - Authentieke keuken met toegang tot de tuin Eerste verdieping: - Slaapkamer 1 (23 m²) met badkamer - Slaapkamer 2 (28 m²) met badkamer Tweede verdieping: - Slaapkamer 3 (34 m²) met badkamer Derde verdieping: - Slaapkamer 4 (38 m²) met badkamer