
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
Locatie
Prijs
Franchise
Knokke-Heist - Brasserie - bistro met kinderspeeltuin over te nemen - horeca
Deze volledig vernieuwde brasserie - bistro met kinderspeeltuin en dierenpark in Knokke-Heist is de ideale opportuniteit voor wie ervan droomt om een familiegerichte horecazaak uit te baten. De instapklare zaak heeft een bewezen omzet en een vast cliënteel in zowel de zomer- als de winterperiode, met als extra troeven een ruime parking, toegankelijkheid rolstoelgebruikers... De zaak bestaat uit een brasserie voor 75 personen met een ruim en gezellig interieur, keuken met koude en warme kant, koelcel, kelder, groot zonneterras voor 150 personen met buitenbar, grote afgesloten kinderspeeltuin, dierenpark, 2 schuren met mogelijkheid voor opslag en een ruime parking voor een 30-tal wagens.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenDonk - Maldegem - Overname instapklare Bistro - Brasserie met Feestzaal en 2 Terrassen
Instapklare Bistro - Brasserie met FEESTZAAL, 2 TERRASSEN en TUIN op een commerciële topligging in de dorpskern van Donk (Regio Damme - Maldegem). Deze mooie zaak met grote naambekendheid als restaurant biedt tevens een grote terrascapaciteit en is bovendien strategisch gelegen langs diverse fiets- en wandelroutes. De ideale plek dus voor zowel een gezellig familierestaurant alsook voor fietsers en wandelaars om even op adem te komen en te genieten van een natje en een droogje! Troeven: + 2 ruime TERRASSEN! + Met TUIN! + Polyvalente Zaal aanwezig met afzonderlijke bar! + Bewezen omzet! + Bewezen Gastropub concept! + Gezins- en kindvriendelijk! + Reeds 12 jaar dezelfde uitbaters! + Vast cliënteel! + Goede reviews met een uitstekende score van 9 op 10! + Vlotte bereikbaarheid! + Goede parkeermogelijkheid in de buurt! Omvat een gelagzaal met bar (10 plaatsen aan bar) met een capaciteit van +- 50 personen, een afzonderlijke zaal inclusief ingerichte bar met een capaciteit van 50 personen, een derde zaal voor een 30-tal personen, sanitaire ruimte, volledig ingerichte keuken, zeer ruime bijkeuken met koelcel, tweede bijkeuken voor drank en een (bier)kelder. Vooraan de zaak is er een ruim zongericht terras met een capaciteit van 44 personen. Achteraan de zaak is er nog een ruim terras met een capaciteit van 50 tot 60 personen en een gezellige, onderhouden tuin. De eerste verdieping (mogelijkheid tot woonst) omvat een leefruimte, bureel, badkamer, opslagruimte en 2 slaapkamers. #slimondernemen #Donk #Maldegem
Maldegem - Danscafé in het centrum, vrij van brouwer
Prachtig gesitueerd Danscafé centrum Maldegem over te nemen Goede struktuur, vrij van brouwer, alles aanwezig om onmiddellijk te starten. Goede uitzonderlijke opbrengsten eveneens van de bingo's. Mogelijk tot wonen boven de zaak. Prijs overeen te komen, huur betaalbaar.