French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

Sector
Locatie
Prijs
Franchise
Sfeervolle bar in Lommel ter overname aangeboden.

€ 25.000 - € 50.000

Limburg, Lommel

Sfeervolle horecazaak met uitstekende reputatie op toplocatie Bent u op zoek naar een instapklare horecazaak met een uitstekende reputatie en een trouwe klantenkring? Dan is deze unieke opportuniteit zeker het ontdekken waard. De zaak is gelegen in Lommel, een levendig centrum waar regelmatig evenementen en markten plaatsvinden, wat zorgt voor een constante stroom aan bezoekers. Dankzij de sterke naamsbekendheid en vaste klantenbasis biedt deze horecazaak bovendien nog heel wat groeipotentieel. Troeven van de zaak: 50 comfortabele zitplaatsen binnen. Gezellig ingericht terras aan de voorzijde. Mogelijkheid tot een bijkomend terras aan de achterzijde. Stijlvolle en uitstekend onderhouden inrichting. Instapklaar en met zorg uitgebaat. Deze zaak is ideaal voor een ondernemer of een ondernemend koppel met een passie voor gastvrijheid en horeca. De overname betreft het handelsfonds, de volledige inrichting en de goodwill. De voorraad kan in onderling overleg worden overgenomen. Overnamemoment in overleg. Meer informatie, financiële gegevens en een bezichtiging worden uitsluitend verstrekt aan ernstig geïnteresseerde kandidaten, na een eerste kennismaking. Discretie is vanzelfsprekend en wordt langs beide zijden gerespecteerd.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken
Kleine bistro gelegen in Zonhoven centrum

€ 70.000

Limburg, Zonhoven

Kleine bistro in het hartje van zonhoven centrum, met uitzicht op het vernieuwde park. Terras en rondom parking

Goed draaiende zaak over te nemen in Brussel Louise

€ 175.000 - € 200.000

Brussel, Sint-Gillis

Een restaurant bestaande 2016. Karaktervol met een arabische touch. Heeft zich uitgezonderd van de andere keuken omdat wij veel gerechten hebben op houtskool grill. 3 jaar geleden alles vernieuwd inclusief keuken en materiaal. Over te laten wegens focus op een andere project.

Cafe ter overname

Te huur zonder overname

West-Vlaanderen, Ardooie

Bruine kroeg in Ardooie vrij van brouwer 1000€ huur

Ondernemende partner gezocht voor de verdere uitbouw van Bar Botanique

Te huur zonder overname

Oost-Vlaanderen, Nevele

Bar Botanique is een gevestigde (en zeer rendabele) zomerbar in Nevele, gelegen in een unieke groene tuinomgeving. Het concept combineert gastronomie, cocktails, ontspanning, evenementen en een uitzonderlijke botanische setting. Voor de verdere uitbouw van Bar Botanique zoeken wij een zelfstandige horecaondernemer die de operationele uitbating op zich neemt. Locatie - Volledig ingerichte zomerbar - 2de bar (TIKIBAR) in de tuin - Unieke tuinlocatie (oppervlakte = ca. 2500 m²) - Tuin ingedeeld in tuinkamers, verschillende zones, kruidentuin, boomgaard,.. - Groot terras - Overdekte lounge - Capaciteit van meer dan 200 bezoekers - Voldoende parkeergelegenheid in de buurt - Sterke regionale naamsbekendheid - Volledig ingerichte (stijlvolle) infrastructuur - Nieuwe barinstallatie (2026) - Nieuwe koelcel (2026) - Diepvriezers - Terrasmeubilair - Sfeervolle verlichting - Basisvoorzieningen (proper sanitair, afwasmachine, ijsblokjesmachines,..) - Bestaande branding en marketingmateriaal - Verhuur aan bedrijven, familie- en trouwfeesten (of recepties) - een afzonderlijke toegang in de achtertuin (foodtrucks, edm.) enz. Wij bieden operationele ondersteuning: - Gebruik van het merk Bar Botanique - Website en sociale media - Ondersteuning bij marketingcampagnes - Ondersteuning bij events en samenwerkingen - Introductie bij bestaande leveranciers - Profiel van de uitbater .. Wij zoeken een ondernemer die: - zelf ervaring heeft in horeca of evenementen - zelfstandig werkt - personeel kan aansturen - commercieel ingesteld is - klantbeleving centraal stelt - bereid is het concept verder uit te bouwen Taken van de uitbater - Operationeel - Dagelijkse uitbating - Personeelsplanning - Aankoop en stockbeheer - Kwaliteitscontrole - Klantenservice - Commercieel - Organisatie van evenementen - Uitbouw van lokale partnerships - Actieve promotie via sociale media Financieel - Kassabeheer - Leveranciersbeheer - Transparante rapportering van omzet Dat, en beslist zoveel meer.

I Stock 690131232
Sector afbeelding
Hotel / Kamerverhuur

€ 895.000

West-Vlaanderen

Kamerverhuur met 11 kamers , prive woonst , private parking € 895.000,-

Restoran bir restoran ve bir restoran bir restorandır. Bu bir restoran.

Niet gespecificeerd

Oost-Vlaanderen

Succesvol Restaurant te Koop – Volledig Instapklaar Bent u op zoek naar een uitstekend draaiend restaurant dat onmiddellijk kan worden overgenomen? Dan is dit een unieke opportuniteit. Dit sfeervolle restaurant beschikt over 50 zitplaatsen binnen en een gezellig terras met 16 zitplaatsen. Het concept is momenteel gericht op de Turkse en Italiaanse keuken, maar kan indien gewenst ook volledig als Italiaans restaurant worden uitgebaat. Waarom dit restaurant? ✅ Volledig instapklaar ✅ Professioneel ingerichte keuken ✅ Moderne en verzorgde inrichting ✅ Capaciteit van 50 gasten binnen + 16 op het terras ✅ Alle apparatuur en installaties in uitstekende staat ✅ Geen onmiddellijke investeringen nodig ✅ Ideaal voor zelfstandigen, familie-uitbating of investeerders Het restaurant werd steeds met zorg onderhouden en verkeert in bijna nieuwstaat. Dankzij de professionele inrichting kunt u onmiddellijk starten en uw eigen concept verder uitbouwen. Een uitstekende kans voor horecaondernemers die op zoek zijn naar een kwalitatieve en rendabele zaak. Voor meer informatie of een bezichtiging, neem gerust contact op.

HORECAPAND OP TOPLOCATIE TE BRUGGE

€ 55.000

West-Vlaanderen, Brugge

Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Typical french restaurant scene tables chairs
Sector afbeelding
BUITENKANS!

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Berlaar

Regio Lier, Berlaar, Heist 900K per jaar nu over te nemen aan SPOTPRIJS!!

Brasserie - Tea Room over te nemen in de Kapellestraat

€ 295.000

West-Vlaanderen, Oostende

Ruime brasserie - tea Room in de drukste en gekendste straat van Oostende. Handelshuurcontract over te nemen. Vrij van brouwer. Volledig geïnstalleerd, perfect onderhouden, grote kelders, voorraadkamer op tussenverdiep. Overname aandelen bespreekbaar. Contacteer ons voor meer info

Two handsome bartenders poring beer pub
Sector afbeelding
Gent - Café over te nemen

Niet gespecificeerd

Oost-Vlaanderen, Gent

Gent, café over te nemen, discreet dossier, gedeeltelijke huurkoop regeling mogelijk voor serieuze kandidaten of deelname in de aandelen van de uitbatende vennootschap. Voor verdere info contacteer ons via onderstaand contactformulier.