French restaurant scene with menu board

Horeca

Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.

Start hier een zoekopdracht Overnameweb alert

In de kijker

Niet gespecificeerd

Antwerpen, Zandhoven

Een zeer goed draaiende broodjeszaak met veel potentieel op een toplocatie, met vele bedrijven in de omgeving. Een sfeervolle en gezellige inrichting, er zijn binnen 30 en buiten 30 zitplaatsen voorzien, met een voor en achter terras. Volledig ingerichte keuken en bijkeuken, de vriescel en koelcel bevinden zich buiten.

€ 1.350.000

West-Vlaanderen, Zuienkerke

Dit hotel is een kleinschalig hotel met 18 kamers. Het hotel bevindt zich op korte rijafstand van Brugge en de kustplaatsen Blankenberge en De Haan. De ligging is gunstig voor reizigers die zowel de charme van het Vlaamse platteland als de nabijheid van toeristische trekpleisters willen combineren. De sfeer in het hotel is huiselijk en ontspannen, met een warme inrichting die past bij de landelijke omgeving. De kamers zijn comfortabel ingericht en bieden alles wat nodig is voor een aangenaam verblijf. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer, een flatscreen-tv en gratis wifi. In het hotel zijn diverse faciliteiten aanwezig, waaronder een gezellige lounge en een terras. Voor wie met de auto komt, is er gratis parkeergelegenheid op het terrein. Het hotel biedt daarnaast fietsverhuur, waardoor het eenvoudig is om de groene omgeving en nabijgelegen natuurgebieden per fiets te verkennen. Indeling: Gelijkvloers : onthaal/receptie, ontbijtruimte met keuken en koelkamer, toiletten, 4 tweepersoonskamers met badkamer - terras Eerste verdieping : nachthall, trappenzaal, linnenkamer met linnenkoker, 6 tweepersoonskamers met badkamer, 2 driepersoonskamer met badkamer Dakverdieping : trappenzaal, nachthall, 1ste familiekamer met een slaapkamer met zitruimte, een afzonderlijke kinderkamer, 2 badkamers en een eetruimte met bovengelegen ontspanningsruimte opgedeeld in 2 ruimtes, een badkamer en slaapmogelijkheid; 2de familiekamer met een slaapkamer met zitruimte, badkamer en terras Benedenverdieping : trappenzaal, 4 tweepersoonskamers met badkamer, loungeruimte, berging, opslagruimte, opslagruimte, 2 de opslagruimte met aansluiting voor een droogkast, sas, stookplaats, wasplaats Bijgebouw : overdekte fietsenstalling Aarzel zeker niet om contact op te nemen indien dit bedrijfsvastgoed bestaande uit een charmant hotel te koop u mogelijks kan interesseren.

Overnameweb alert

Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden

Zoekopdracht aanmaken