
Horeca
Op zoek naar een over te nemen bedrijf in de Horeca sector? Overnameweb heeft een uitgebreid aanbod over te nemen bedrijven in de Horeca sector.
Sector
Activiteiten
- Bed & Breakfast (2)
- Bistro's (6)
- Brasseries (22)
- Broodjeszaken (13)
- Café's (10)
- Dancings, danscafés, discotheken (1)
- Eetcafé's (4)
- Feestzalen, congrescentra (1)
- Frituren, kippenzaken, hamburgerzaken (12)
- Horeca - overige (5)
- Hotels (2)
- Koffiebar (2)
- Koffieshops - lunchrooms - eethuizen (11)
- Pizzeria's - pastazaken (6)
- Restaurants (42)
- Tavernes (1)
- Tearooms - ijssalons - crêperies (1)
- Traiteurs - afhaalrestaurants - catering (1)
Locatie
Prijs
Franchise
Historische horecazaak met woonst in Hasselt zoekt nieuwe ondernemer
Meer dan 120 jaar geschiedenis zoekt een nieuwe ondernemer Sommige zaken hebben meer dan vier muren en een toog. Deze karaktervolle horecazaak maakt al meer dan 120 jaar deel uit van het Hasseltse horecalandschap en kende in al die tijd slechts vijf uitbaters. Een uitzonderlijk gegeven dat getuigt van de unieke plaats die deze zaak inneemt en van het potentieel dat generaties ondernemers hier hebben gevonden. De zaak is gevestigd in een authentiek historisch pand en beschikt over een sfeervolle binnenkoer, een volledig ingerichte horecaruimte en een woonst, waardoor wonen en ondernemen perfect gecombineerd kunnen worden. Wat maakt deze opportuniteit bijzonder? • Meer dan 120 jaar geschiedenis • Slechts 5 uitbaters in meer dan een eeuw • Gevestigde naam in Hasselt • Authentieke uitstraling en karaktervol interieur • Gezellige binnenkoer • Woonst inbegrepen • Volledig ingerichte horecazaak • Bestaande klantenbasis • Instapklaar • Ruimte voor eigen ideeën en verdere groei De huidige uitbating biedt een sterke basis, terwijl er nog belangrijke groeimogelijkheden aanwezig zijn via ruimere openingsuren, bijkomende activiteiten en verdere commerciële ontwikkeling. Wij zoeken geen loutere huurder, maar een ondernemer die de charme, geschiedenis en eigenheid weet te waarderen en verder wil uitbouwen. HUUR: vanaf €2.650 per maand OVERNAME: geen aparte overnameprijs INBOEDEL: aanwezig en te gebruiken binnen de huurvoorwaarden OPSTARTFORMULE: bespreekbaar voor een geschikte kandidaat INTERESSE? Wij maken graag tijd voor een persoonlijk gesprek en een bezoek ter plaatse. Contact via het contactformulier of steffen.vangompel@martens.be / 0478 77 27 81.
HORECAPAND OP TOPLOCATIE TE BRUGGE
Unieke opportuniteit tot overname van een gunstig gelegen horecapand (voormalige club/dancing) op een uitstekende locatie in Brugge. Dankzij de centrale ligging en de sterke passage biedt dit pand tal van mogelijkheden. Het eigendom omvat de volledige handelszaak met een ruime exploitatieruimte, gescheiden toiletten, een kelder en een praktische berging. Daarnaast is er een ruim appartement aanwezig, bestaande uit twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een badkamer en een ingerichte keuken. Ook een zolder maakt deel uit van het geheel. Het volledige pand wordt gehuurd aan een bijzonder voordelige huurprijs, wat dit aanbod extra interessant maakt voor starters of ervaren ondernemers die hun zaak willen uitbreiden op een topligging. Kortom, een veelzijdig horecapand met woonst op een strategische locatie in Brugge, met sterke commerciële troeven en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Italiaans restaurant over te nemen
NIEUWE VOORWAARDEN!!! Berlare, gelegen recht tegenover het cultureel centrum (elk week evenementen van 400 personen in cultureel centrum) 9290 Berlare. Deze goed draaiende avond restaurant beschikt over een trouw en vast cliënteel. Professionele keuken met aparte afwasruimte. Afzonderlijke pizzaruimte, deze is volledig geïnstalleerd met nieuw materiaal met elektrische oven en aangepaste koeling. In de overname is ook een Smart voor het leveren van pizza’s. Grote tuin met BBQ en koelcel. Zitplaatsen binnen 48 + terras vooraan 20 Zitplaatsen in de tuin 80 Woonst met 2 slaapkamers De nieuwe voorwaarden zijn zonder decoratie(iedereen heeft zijn eigen smaak) en zonder dessertfrigo. 0vername 40 000€
Berlaar - Brasserie over te nemen
Goed draaiende zaak in Berlaar op de markt. Handelshuurcontract met brouwerij Mooie maandelijkse huurprijs van +-2000 euro + woonst die bewoond kan worden door de uitbater met privé dakterras Onze zaak biedt plaats voor 80 couverts en kan opgesplitst worden in 2 delen voor als er een kalmere dag zou tussen zitten kan je de extra zaal afsluiten. en nog een terras van +- 65 couverts wekelijkse markt de zaak is volledig vernieuwd in september 2024. airco in beide delen als in prive ook wij hebben hier tevens geen leasingcontracten als ook alles van uitrusting eigendom is van de venootschap keuken als afwasruimte volledig uitgerust ook voorzien van zonnepanelen doorstarten is hier zeker mogelijk. 2 vaste arbeiders en tal van flexi's en studenten die je kan inschakelen Meer info via onderstaand contactformulier.
Antwerpen - Horecazaak top locatie ! Overname inboedel/uitrusting/goodwill niet de BV
Overname door tijdsgebrek Binnen 50 zitplaatsen + groot terras 80 zitplaatsen Gelegen bij stadsschouwburg en nog vele andere theaters in de buurt. -Wekelijkse markten! (vogeltjesmarkt elke zaterdag en zondag en vintage markten doorheen het jaar) - Volledig uitgeruste zaak, geen grote investeringen nodig - Geen overname handelsfonds - Personeel aanwezig/over te nemen - Voorraad en inboedel inbegrepen in prijs- - Hotels en winkelstraat in de buurt Handelshuurcontract. Registratie nog te regelen door koper/verhuurder. Prijs is voor goodwill, inboedel en materialen.
Zandhoven - Een populair verzorgd broodjeszaak over te nemen.
Een zeer goed draaiende broodjeszaak met veel potentieel op een toplocatie, met vele bedrijven in de omgeving. Een sfeervolle en gezellige inrichting, er zijn binnen 30 en buiten 30 zitplaatsen voorzien, met een voor en achter terras. Volledig ingerichte keuken en bijkeuken, de vriescel en koelcel bevinden zich buiten.
Deerlijk - Te koop: Foodtruck - Activiteit
Sector : frituur, snacks, broodjes enz..... Te koop: Succesvolle en rendabele foodtruck-onderneming met meer dan 40 jaar ervaring Ben je op zoek naar een unieke kans om eigenaar te worden van een goed draaiende en gevestigde zaak binnen de mobiele horeca? Dan is dit jouw moment. Deze onderneming is al meer dan vier decennia actief in de foodtrucksector en geniet een uitstekende reputatie in heel België. Dankzij vaste evenementen en contracten verspreid over het hele land is er een stabiele klantenbasis en gegarandeerde omzet. Wat je overneemt: • Een vennootschap zonder schulden, klaar om operationeel verder te zetten. • Een vloot van 5 volledig uitgeruste trucks: o 3 friettrucks o 1 hamburgertruck o 1 pastatruck • Een bedrijf met zeer goede rentabiliteit en een sterke omzetstructuur. • Een netwerk van trouwe klanten en organisatoren van evenementen. Extra troeven: • Begeleiding mogelijk tijdens de overgangsperiode, zodat je vlot je weg vindt in de werking en het klantenbestand. • De overname gebeurt wegens pensionering van de huidige eigenaar, niet omwille van financiële nood. Grijp deze unieke kans om je eigen succesvolle foodtruckbedrijf te runnen of je bestaande onderneming uit te breiden met een sterk merk en goed draaiend model. Contacteer me via onderstaand contactformulier. Onze vraagprijs zal worden meegedeeld bij gesprek.
Deurne (Antwerpen) - Brasserie over te nemen
Mooie zaak over te nemen. Klaar om te beginnen. Alle toestellen en meubels zijn aanwezig. 60.000 voor de overname Huurprijs is 2000
Te Koop / Ter Overname: Instapklaar, hoogwaardig ingericht traiteur- en verspand met eetgelegenheid + terras
Wegens strategische heroriëntatie bieden wij ons volledig ingerichte en operationele winkel- en horecapand ter overname aan. Het betreft een unieke opportuniteit voor een vishandelaar, traiteur, sushi-concept, lunchbar of hoogwaardig food-concept dat direct wil starten zonder ingrijpende verbouwingskosten. Dit unieke pand combineert een premium winkel- en traiteurgedeelte met een gezellige, ingerichte eetgelegenheid binnen én een aantrekkelijk terras buiten. Het pand geniet een uitstekende visibiliteit, beschikt over een trouw cliënteel en voldoet aan alle strenge normen inzake voedselveiligheid (HACCP). Troeven & Inventaris De volledige, hoogwaardige inventaris is inbegrepen in de overname en bevindt zich in uitstekende staat van onderhoud. Onderdeel van de overnamesom zijn o.a.: - Eetgelegenheid & Terras: Volledig ingerichte verbruikszaal met kwalitatief meubilair (tafels en stoelen) en een instapklaar, vergund terras dat in de warmere maanden zorgt voor een aanzienlijke extra omzet. - Koeltechnieken: Professionele, perfect werkende koeltoog/bedieningstoonbank met uitstekende productpresentatie, gekoelde werkbanken en ruime back-up koelcel(len)/diepvriescellen. - Winkelinrichting: Moderne, strakke toonbanken, wanden en sfeerverlichting die perfect passen bij een premium uitstraling. - Apparatuur & Keuken: Professionele weegschalen, kassasysteem, rvs-werktafels, spoelbakken en specifieke warme/koude keukenmaterialen voor de directe verwerking en bereiding van gerechten. - HACCP conform: Volledig afwasbare wanden en vloeren, vetafscheider aanwezig en ingericht volgens de strengste normen van het FAVV. Overname- en Huurvoorwaarden Huurcontract: Overdracht van de lopende handelshuur onder gunstige en marktconforme voorwaarden. Type overdracht: Overdracht van handelsfonds (inclusief volledige inventaris, apparatuur, meubilair voor binnen- en buitengedeelte, inrichting en goodwill van de locatie). Beschikbaarheid: In onderling overleg op korte termijn beschikbaar. Geïnteresseerd? Ben jij de ambitieuze ondernemer die deze kant-en-klare toplocatie met terras naar het volgende niveau wil tillen? Voor meer informatie, cijfers of het inplannen van een plaatsbezoek, neem gerust contact op.
Overnameweb alert
Blijf op de hoogte van nieuwe advertenties die aan je zoekcriteria beantwoorden
Zoekopdracht aanmakenAartselaar - Restaurant op toplocatie in het centrum
Over te nemen : horecazaak / restaurant op prachtige locatie midden in de dorpskern en winkelstraat te Aartselaar . Zeer gekende en momenteel Turks restaurant . Deze zaak beschikt over een ruime en gezellige zaal van ongeveer 95 m2 groot met een open keuken en een 36 tal zitplaatsen ( meer is mogelijk ) Verder een geïnstalleerde keuken / afwaskeuken met inox koelkast , dubbele inox koelkast en diepvriezer . Alle materiaal en inrichting is volledig in orde en niet ouder dan 1 jaar . Aparte toiletten voor dames en heren en nog een kleine bergplaats . Deze zaak is maar beperkt open : drie dagen in de week gesloten en donderdag t/m zondag enkel in de avond open , niets belet om meer dagen open te doen. Overname van het handelsfonds , vrij van brouwerij ! Wegens ernstige gezondheidsredenen .
Discrete overname: Unieke feestzaal met aansluitende woning regio Mechelen
Prachtig recent gerenoveerde feestzaal gelegen onder de kerktoren biedt alles wat je nodig hebt – binnen én buiten – voor feesten, recepties en evenementen van elk formaat. Indeling & Capaciteit: Feestzaal met originele accenten en gezellige sfeer: zittend 50p Uiterst gezellig en groen binnenhof met stretchtent en pergola: 50p zittend, ideaal voor recepties en diners Zomerbar met zijingang biedt extra zitplaatsen of mogelijkheid voor andere activiteiten: 60p zittend Zaalindeling biedt flexibiliteit voor uiteenlopende evenementen (huwelijken, bedrijfsfeesten, communies, enz.) Ruime garage/atelier aanwezig die kan dienen als opslag of kan omgetoverd worden tot ruime keuken. Vlot bereikbaar en gratis parking rondom het pand Ruime woning met 3 slaapkamers, 2 badkamers, zwembad met buitenkeuken. Dit is een unieke kans om een perfect onderhouden feestlocatie aan te kopen – instapklaar en met een sterke commerciële potentie. Winstgevende cijfers die zelfs nog mogelijkheid geven om te groeien en reeds een goed gevulde kalender. Ideaal voor een horeca koppel of traiteur die een vaste stek zoekt.
Mortsel - Eetcafé ter overname - unieke kans
Eetcafé ter overname – unieke kans in Mortsel! Ben jij klaar om een draaiende zaak over te nemen met een vast klantenbestand? Deze zaak, gelegen op de Liersesteenweg in Mortsel, staat ter overname! Dit gezellige eetcafé, gespecialiseerd in jacket potatoes, heeft een topligging vlakbij het treinspoor en biedt een warme, uitnodigende sfeer. ✨ Wat krijg je? ✅ Capaciteit: 25 zitplaatsen binnen + terras voor 20 personen ✅ Oppervlakte: ±50 m² ✅ Volledig vernieuwde keuken met nieuwe tegels, apparatuur en sanitair ✅ Toplocatie: Op 20 m van een grote parkeerplaats aan het station ✅ Vast klantenbestand opgebouwd in 4 jaar Overname wegens nieuwe uitdagingen na 40 jaar horeca-ervaring. Ben jij de gedreven ondernemer die deze zaak naar een volgend niveau tilt? Neem contact op voor meer info en een bezichtiging! Lijkt dit je een goede basis, of wil je nog iets aanpassen?
Antwerpen-Zuid - Overname prachtig restaurant | Vlaamse Kaai
Unieke kans op toplocatie! Restaurant met veelzijdige mogelijkheden, gelegen op een strategische locatie aan de Vlaamse Kaai in het bruisende Antwerpen-Zuid. Kenmerken: • Grote, volledig uitgeruste keuken (ca. 40 m²) met koel- en vriescel • Beveiligd met camera- en alarmsysteem • Gelijkvloers met 22 zitplaatsen • Mezzanine met 50 zitplaatsen • Ruim terras met 60 zitplaatsen • Stijlvol en klassevol interieur • Aantal medewerkers: 5 Financieel: • Vraagprijs overname: € 200.000 • Huurprijs pand: € 4.000/maand Ideaal voor restaurateurs of investeerders die op zoek zijn naar een instapklare zaak op een toplocatie.
zeer goed draaiende brasserie in de regio Hoogstraten
Over te nemen : zeer goed draaiende eigentijds brasserie in de regio Hoogstraten . Deze zaak bestaat reeds langer dan 30 jaar . Zij heeft een mooie centrale ligging op een drukke baan met voldoende parkeergelegenheid . Deze brasserie met stijlvolle inrichting en warm interieur beschikt over een verbruikzaal van ongeveer 80 m2 met een 66 tal zitplaatsen en met een tweede zaal op de tweede verdieping nogmaals goed voor 35 plaatsen dit alles te samen beschikt zij over een 100 tal couverts Een terras aan de voorzijde nogmaals goed voor 30 zitplaatsen . Verder een geinstalleerde keuken met al de nodige toestellen waaronder een combisteamer merk Electrolux en een bijkeuken met twee koelcellen , een bergplaats met 4 diepvrieskoffers en een drankenbergplaats . Aparte toiletten voor dames , gehandicapten en heren . Achteraan een privé parking voor het personeel goed voor een 10 tal wagens . Vrij van brouwerij !!! Instapklaar . Prachtige zaak met mooie omzetcijfers op een zeer goede top locatie . Overname van de aandelen .
Horecazaak op toplocatie in hartje van Antwerpen. Veel potentieel. Overname wegens gezondheidsproblemen van één van de vennoten.
Eén jaar geleden werd dit restaurant met veel passie en zorg uit de grond gestampt. Alles werd doordacht ingericht: van de warme, sfeervolle interieur die gasten meteen op hun gemak stelt, tot een professionele keuken die volledig uitgerust is en klaar voor gebruik. Het restaurant beschikt over 42 zitplaatsen binnen, aangevuld met een aangenaam inpandig terras en een ruim buitenterras — ideaal om ook in warmere maanden optimaal te benutten. Twee grote voorraadruimtes en een kelderruimte zorgen voor alle praktische comfort die een vlotte werking vereist. Omwille van het onverwachte wegvallen van één van de vennoten door gezondheidsproblemen, wordt deze prachtige zaak — volledig operationeel en instapklaar — te overname aangeboden. Alle materialen, het meubilair en de inrichting zijn inbegrepen. Dit is een unieke kans voor een gedreven ondernemer om op deze toplocatie een nieuw verhaal te schrijven. Het enige wat ontbreekt, ben jij. Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie of een persoonlijk bezoek. Huurprijs bedraagt 1800 euro Individuele meters voor elektriciteit, gas en water. KI inbegrepen in de huurprijs.
Regio Antwerpen - All round foodtrailer (mobiele keuken), foodtruck en catering
Mobiele keuken ingericht met koeling, grill, wokbrander, kleine diepvries, 4 bain marie, combisteamer enz. Alles werkt op lpg, tank van 150 liter. Diverse BBQ toestellen borden, bestek en ander klein materieel. Wij doen privé feesten, bedrijfsfeesten , recepties +- 350 personen. Vast cliënteel. Mooie website ter beschikking www.desmaakmakerij.be
Brasserie/Restaurant met hoekligging in een woonwijk en nabij industrie gebied.
Over te nemen : Brasserie / Restaurant op mooie hoekligging gelegen in een woonwijk nabij industrie gebied. Voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving . Deze zaak heeft een klasse volle inrichting en hier kan je genieten in een familiale sfeer . Zij beschikt over een verbruikszaal van ongeveer 55 zitplaatsen binnen. Een terras aan de voorzijde (op eigengrond dus zonder terras taksen) goed voor een 60 tot 70 zitplaatsen . Verder een geïnstalleerde keuken met koelcel en al de nodige toestellen, aparte toiletten voor dames en heren en een kelder met ruime opslag plaats als ook een garage die als opslagplaats dient. Deze zaak bestaat ongeveer 11 jaar en is een begrip in deze regio. Prijs afhankelijk van overname handelsfonds of aandelen!!
Deurne (Antwerpen) - Brasserie over te nemen
Mooie zaak over te nemen. Klaar om te beginnen. Alle toestellen en meubels zijn aanwezig. 60.000 voor de overname Huurprijs is 2000
Berlaar - Drukbezochte brasserie over te nemen – aandelenoverdracht
Succesvolle en gevestigde brasserie te koop op een rustige en groene locatie in Berlaar. Deze horecazaak beschikt over een sterke reputatie, een vaste klantenkring en een goed draaiende exploitatie met een vol orderboek. De zaak biedt een ruime binnenruimte, een mooie tuin en voldoende parking voor klanten. Dankzij het uitgebreide menu met klassieke brasseriegerechten en kwaliteitsproducten geniet de zaak een uitstekende naam in de regio. De onderneming werkt met een ervaren team van medewerkers, aangevuld met studenten en flexwerkers. Vraagprijs aandelen: €295.000 Huur: €2.150 per maand Handelshuurcontract – vrij van brouwer. Mooie omzet en winstcijfers Ideaal voor een ervaren horecaondernemer of koppel dat een gevestigde zaak wil verderzetten. Meer informatie na contactopname